Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Velem van a baj? Mi a vélemény...

Velem van a baj? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Egy héten jó ha 2 nap találkozunk, ami nekem kevés. Még akkor sem tudunk többet együtt lenni, ha ő szabadságon van, vagy nekem szünetem van, mert mindig sok dolga van. Folyamatosan csinalja magának a programokat, és nincs ideje ram. Minden szombaton találkozni, meg inni kell a haverjaival, mert ha nem, akkor ő depressziós lesz, elmondása szerint dolgozik, és megérdemli a pihenést.Amit én teljes mértékben megértek, de legalabább 1 hónapba egyszer legyen olyan szombat este, amit csak velem tölt.

De ugyanakkor meg nagyon aranyos, bújik, becézget, szex terén is nagyon odafigyel rám.

Csak már kezd elegem lenni, hogy alig találkozunk, és úgy érzem kevés figyelmet fordít rám.

Bennem van a hiba, vagy igazam van? mi a véleményetek?


2016. nov. 3. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg csak egy lyuk vagy a sok közül. Azon se csodálkoznék, ha nem te lennél most az egyetlen 'barátnője'.
2016. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy elég fontos neki, ki tudja meddig a buli lesz a szerelme. Lépj. Mással is lehet jó a szex.
2016. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A piálás és a haverok fontosabbak neki, mint te.
2016. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Az előzők remekül összefoglalták a lényeget.
2016. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeret, ez tuti. Egy szerelmes fiú/férfi állandóan a barátnőjével akar lenni, amikor csak alkalma van rá. Mindig körülötte forognak a gondolatai, közös programokat szervez és ha nincs vele az akit szeret, nem is érzi olyan jól magát. Ilyenkor a barátok sem számítanak már annyit, sem senki más véleménye. Szerintem ezeken a bulikon annyit csajozik, amennyit nem szégyell.
2016. nov. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet egy barátságot eldobni egy lány miatt, igazi barátból jó ha van 1-2-3 de lányból meg végtelen...de ahogyan leírtad őt, tényleg többet kéne veled foglalkoznia, szerintem nem szerelmes beléd, ha az lenne akkor sokkal szorosabb lenne a kapcsolatotok, és ez így teljesen jó neki. Ha ez neked ez így nem tetszik, akkor szakíts vele.
2016. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szerelmes az nem jár sokat bulizni.
2016. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi lenne, ha megkérdeznéd, hogy elmehetsz e vele sörözni, a haverjaival együtt. Ha erre azt mondja nem, akkor szerintem sincs minden rendben a sráccal...
2016. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudna más lányokat döngetni.
2016. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!