Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, hogy ilyenekért kiabálnak velem a szüleim?

Figyelt kérdés

pl multkor utaztunk a buszon, és én beültem a belső ülésre, a táskámat meg magammellé tettem a külső ülésre ( szinte üres volt a busz )... és a szüleim rámszóltak, hogy milyen hülye vagyok,azonnal tegyem a táskát a belső ülésre és én üljek kívülre mert simán ellopják a táskát...

( nyilván ha teli busz lett volna, akkor megfogom a táskát).. de ezek után még napokkal később is emlegetik ezt, hogy én milyen hülye vagyok, ezt százszor elmondták, nem igaz hogy nem tudok figyelni, simán ki fognak rabolni vagy megtámadnak majd az utcán...


2016. szept. 4. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Eleve ott indul, hogy az irtó nagy parasztság, hogy a táskáddal elfoglalsz egy külön ülést, még ha szinte üres a busz, akkor is. Vedd szépen az öledbe, vagy tedd a tárolóba. Bár szüleid reakciójából ítélve otthonról hozod ezt a parasztságot...


Úgyhogy nem, nem normális, hogy ilyenért kiabálnak veled a szüleid, de az egész szituáció nem normális...

2016. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
amíg üres a busz, miért baj ha odarakom a táskám?
2016. szept. 4. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

#1:


Én is az ülésre szoktam tenni az iskolatáskát ha a buszon alig vannak. I mean... A buszon kb 30 ülőhely van. Amikor én felszállok és leülök az enyémen kívül még van 18 szabad hely. Ilyenkor magam mellé rakom a táskámat. Amikor megáll a busz, lerakom a lábamhoz, hogy aki szeretne az mellém tudjon ülni. Ha nem ült mellém senki, visszarakom. Persze ha már félig tele van a busz, vagy látok álló embereket akkor rögtön lerakom én is a táskámat.


Egyébként pedig mondd, meg a szüleidnek:


"Jól van már, elmondtátok 100x! Nem unjátok még? Elmondtad, pont! Ennyi. Hiába mondod, ezzel már nem tudok mit kezdeni"

2016. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
3-as, milyen jó hogy a koszos padlóról pakolgatod oda-vissza az ülésre a táskádat. Ezzel az erővel a lábadat is oda rakhatnád.
2016. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

3-as:


Nem a padlóra rakom... :D :D :D


Válltáskát használok. Vagy odarakom az ülésre, vagy a fent említett esetekben az ölembe fogom.


Ha iskolatáskával megyek, akkor meg a lábamra rakom a föld helyett. Nem fér el a táska meg a lábam is egyszerre, ezért úgy van, hogy láb, és lábfejemre meg a táska. :D :D :D

2016. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
4-es, valamibe beletudsz még kötni?
2016. szept. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

NEM a 4-es vagyok, de én igen - ha már feltettétek a kérdést.

A suliban a PADLÓN van a táska, miért cuccolod fel utána az ülésre? Dzsuvás lesz tőle, stb. *trollkodás off*


Kérdező: annyiban igazuk van a szüleidnek, hogy ne kívülre tedd, mert fél pillanat alatt lába kél. _:)

2016. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, de a szülők már csak ilyenek.
2016. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1es, miért lenne parasztság? Üres volt a busz! Ha üres a busz, akkor én el is szoktam feküdni a 2 ülésen.
2016. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Mert az ülés az aztán marha tiszta.
2016. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!