Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálnak az osztálytársaim....

Utálnak az osztálytársaim. Egész nap csak a helyemen ülök, mert senki nem szól hozzám. Váltsak sulit? Merz ez miatt már teljesen kész vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval elégge csendes lány vagyok és introvertált is, nehezen barátkozom, DE itt megpróbáltam megtenni, amit lehet. Próbáltam beszélgetni, nyitni feléjük, de semmi.

Ha nekem kell valami senki sem segít. És csak akkor szólnak hozzám, ha nekik kell pl: a lecke, én persze odaadom, örülök, ha valaki hozzám szól.

Igazából nem értem mi a bajuk velem, a jegyeim kitűnők, a külsőm is rendezett, nem mondanám, hogy annyira csúnya lennék, hogy ciki lenne velem beszélni. Más társaságokban pedig jól megtalálom a helyem. Az osztályfőnököm bánt, mert különc vagyok és nem jövök ki az osztállyál.

Minden nap sírok, volt már egy csomó pánikrohamom és minden héten minimum 2x hányok, gyomorgörcsöm mimden nap van. Gyűlölök oda bemenni, viszont jövőre érettségizek. Ebben az iskolában nagyon jók a tanárok, jó a suli színvonala, az utolsó évet nem lenne szerencsés egy másik suliban tölteni. Innen nagyon jó esélyem van az álomegyetemre bejutni, az életemet viszont tönkreteszik. Pszihiáterhez kell járnom miattuk, bár az is lehet, hogy velem van a baj, túl gáz vagyok.

Na mind1. Szóval, ti váltanátok sulit?



2017. jún. 14. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Nos Kérdező, én is így voltam egész középiskolai évem alatt. Nemigen beszéltek velem, unalmasnak, érdektelennek tartottak. Az osztály döntő többsége buliőrült aranyifjúból állt, volt 2-3 standard témájuk (szex, ivászat, foci, effélék), és ezek ismétlődtek napról napra. Hát ezekkel aztán épületes társalgást lehetett folytatni ugye egy olyan embernek, akinek nem életcélja minél több nő megfektetése és minél nagyobb mennyiségű elfogyasztott alkohol...

Nékem az vált be, hogy egyszerűen levegőnek néztem őket, ahogy ők is engem. Nem foglalkoztam velük, elkülönültem, elvoltam a magam időtöltéseivel, vittem jó könyvet a suliba, és szünetben azt olvasgattam, és lám, még mindig élek.

Sajnos hiába mennél más iskolába, ott is ugyanez lenne a helyzet. A mai mosléktársadalom ilyen moslékembereket nevel ki. Te csinálsz jobb vásárt, ha nem közösködsz velük. Ha beugatnak, találj ki pár szellemes visszaoltást, ha meg nem, akkor egyszerűen hagyd őket, hadd tobzódjon a sok birka a nyájban. Beeee! Meeee! Beeee! Meeee!

2017. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

(Hibákat javítom:

*minden

*pszichiáter)

2017. jún. 14. 18:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miattuk ne válts sulit, csak a cél lebegjen a szemed előtt, hidd el nekem egy év múlva már csak egy rossz emlék foszlányai lesznek ezek az emberek. Tudom, hogy nehéz, de acélozd meg magad és a bántások peregjenek le rólad. Engem általános iskolában szénné oltottak, egy gátlásos, félénk ember lettem, ne hagyd, hogy téged is tönkretegyenek az ilyen hitvány emberek.
2017. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van velem is. Egész nap egy helyben ülök, nézem a többieket, vagy a padra borulok. Senki nem foglalkozik velem, rám sem néznek, nekem jönnek a folyosón, megelőznek a sorban, és bocsánatot sem kérnek, teljesen elnyomnak. Azzal sem foglalkozik senki, ha elkezdek sírni, egyszer pedig rosszul lettem, és senki nem segített, anyumnak szóltam, ő jött be értem és vitt kórházba.

Gondolkodtam én is a suliváltáson, de szerintem ott is ugyanez lenne a helyzet, de nekem is egy évem van már hátra.


Nem tudok mit mondani, próbálj meg kitartani, a nyáron töltődj fel pozitív energiával, ne foglalkozz a sulival, és tartsd észben, hogy a nagyján túl vagy, utána nem kell többet látnod őket minden nap.


17/L

2017. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzeted, és én is sokáig voltam ilyen helyzetben.


Légy erős és büszke, vigyél magaddal keresztrejtvényt, hiszen tényleg nincs már vissza sok. :)

Ha jó esélyed van ebből az iskolából a megfelelő egyetemre kerülni, akkor tarts ki. :)

2017. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sajnálom , hogy így érzed, de nem lehet, hogy igazából nincs semmi bajuk veled csak nem nyitsz feléjük és úgyérzik neked kéne ? vagy lehet pont azt gondolják, hogy te nem kedveled őket és "különcködsz". Szerintem sulit ne válts, inkább jövőre próbálj meg nyitni feléjük és menj te oda hozzájuk, vesztenivalód nincs :)
2017. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1%
Ennyi hülyét egy helyen... még szép hogy utálnak titeket, nekem is volt két ilyen osztalytarsam, az egyik egész nap kussolt, a másik a sarokban olvasott, soha semmiben nem vettel részt, egyik sem jott ballagasra... szivattuk is oket rendesen, rohadt irritáloak voltak, kezdettol fogva ki sem nyitottak a pofajukat, de amikor felelés volt oohhh, akkor orultunk, hogy beszélnek.. az a ti bajotok egyszeruen, hogy lusta antiszociális faszok vagytok, akiket semmi nem érdekel. Én sem szoltam senkihez amikor uj suliba mentem mert fostam mindenkitol, annyi kulonbséggel torténtek nalam a dolgok, hogy az osztalytarsak jottek hozzam, mert lattak rajtam, hogy jo fej és nyitott vagyok, a beszéd meg már jott magátol. De ti annyit sem tesztek az ugy érdekében hogy beilleszkedjetek, undorodom a fajtátoktol, egésznap olvaso rajzolo tanulo kituno mocskos kocsogok.
2017. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

"Ennyi hülyét egy helyen... még szép hogy utálnak titeket"

"az a ti bajotok egyszeruen, hogy lusta antiszociális faszok vagytok, akiket semmi nem érdekel."

" De ti annyit sem tesztek az ugy érdekében hogy beilleszkedjetek, undorodom a fajtátoktol, egésznap olvaso rajzolo tanulo kituno mocskos kocsogok."


Kiszólt a lyuk a gödörből. Gratulálok, ennyi natív türhőséget egy komplett panelproli-gárda sem tudna összehozni. Csak szerencsétlen szüleidet sajnálom, gyereket vártak, és te jöttél helyette...

Kaptad a mínuszt.

2017. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%
Ahelyett, hogy itt engem szídsz, segíthettél volna rajtuk egy válasszal, de mivel velem veszekszel, ezzel is bizonyítod, hogy nem tudsz rajtuk segíteni, idióta... a szüleim meg szeretnek, te anyaszomorító ku.rva.
2017. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

#9, ha nem tűnt volna fel, már megtettem, de téged, szerencsétlen lelkibeteg hülyét ez ne érdekeljen, úgyis csak fröcskölődni jársz fel az általános iskolás 5.b-s tíz éve lejárt dumáiddal. apuka pénzén. Csaodálkozom, hogy nem kapartak el egy kutyaszaratóba a téged megillető helyre amint a világra jöttél...

Ment újból a mínusz.

2017. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!