Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a depresszió jelei/tünetei...

Mik a depresszió jelei/tünetei? Szerintetek az vagyok? Szomorú, lehangolt, sírok, azt érzem senki sem szeret.13L

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Mint minden 13 éves lány? :D

Kinövöd majd.

2017. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendes válaazt!Akk megy a zöld
2017. márc. 11. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig igaz :D
2017. márc. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha sokáig, hónapokig folyamatosan így érzed magad, az lehet annak a jele. Érdemes inkább orvostól megkérdezni.
2017. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nyugi biztos, hogy elmúlik nekem 12 éves koromban volt és kb. fél évig tartott. Én is szinte mindig szomorú voltam, ha semmi rossz dolog nem történt velem akkor is tudtam sírni, még ha ajándékot is kaptam annak se tudtam igazán örülni, azt gondoltam, hogy egy nagy senki vagyok, semmi se lesz belőlem, csóró leszek, nem érem el a céljaimat. Mindig az járt a fejemben, hogy nemsokára 13 leszek és hogy az élet rövid, és nem fogom vidáman leélni, mint mások. Hogy egyedül leszek... Ami nagyon rosszul esett, hogy apukám lekiabált, hogy miért nem tudok boldog lenni (mivel látta rajtam, hogy kedvtelen vagyok) és mi a bajom stb. Végülis nem tudhatta, hogy mi jár a fejemben, de akkor is... Naplót kezdtem el vezetni, mert úgy gondoltam, rövid életemnek legyen valami nyoma. Szóval igen... A sok kérdés alapján látom, hogy rengetegen éltek már át ilyet. De a lényeg, hogy ne tegyél semmi kárt magadban, hiszen ez úgymond csak "átmeneti" nem fog örökké tartani a depresszió. Próbálj minél több időt a családoddal tölteni szerintem az egy kicsit segít, menjetek el moziba vagy mekizni vagy akármit csináljatok együtt. Így látni fogod, hogy a szüleid számára Te vagy a legfontosabb és, hogy mindig ott lesznek melletted. Remélem segítettem.


14L

2017. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!