Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme az életnek, ha...

Mi értelme az életnek, ha tudom úgysem fog senki soha az életben szeretni?

Figyelt kérdés

Már másfél éve vágynék rá és hiábavaló minden. Kezd elegem lenni az életből. Sokszor úgy érzem jó lenne ha vége lenne mindennek. Hisz nincs mi engem mi itt tartson. Csak a szenvedés van.

Férfi vagyok.


2017. ápr. 2. 17:21
 1/7 anonim válasza:

A szerelem, ha hiányzik az életedből, ha jól értelmeztem a hiányodat.

Ne add fel, tessék próbálkozni. Nem ciki felreggelni társkereső oldalakra, bulikra eljárni, ismerkedni.

Ne a gép előtt gubbasz, menj ki a szabadba, egyszer rádtalál a szerelem, pont, mikor a legkevésbè számítasz rá .

2017. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Másfél év nem olyan sok idő, bár megértem, hogy ha nagyon vágyik kapcsolatra valaki, akkor soknak tűnhet. Ez úgy működik szerintem, hogy meg kell tanulnod először is saját magadat elfogadni, kiegyensúlyozott és boldog emberként pedig megtalálod majd az igazi társat is. Szóval ne add fel!
2017. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy legyen az ember kiegyensúlyozott, amikor úgy érzi egyedül van a világban? Már semmi sem tesz engem boldoggá. Szeretetre vágynék, de olyan mintha csak akkor élhetném meg amikor egy filmet nézek és beleélem magam. Nekem itt már nincs dolgom...
2017. ápr. 2. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Élj azokért, akik utálnak!
2017. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem annyira szerelemre van szüksége az embernek, inkább barátra, akivel megoszthatja az érzéseit. Ha ez megvan, akkor tudsz kiegyensúlyozott lenni.
2017. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2017. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2017. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!