Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálnak az osztálytársaim....

Utálnak az osztálytársaim. Egész nap csak a helyemen ülök, mert senki nem szól hozzám. Váltsak sulit? Merz ez miatt már teljesen kész vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval elégge csendes lány vagyok és introvertált is, nehezen barátkozom, DE itt megpróbáltam megtenni, amit lehet. Próbáltam beszélgetni, nyitni feléjük, de semmi.

Ha nekem kell valami senki sem segít. És csak akkor szólnak hozzám, ha nekik kell pl: a lecke, én persze odaadom, örülök, ha valaki hozzám szól.

Igazából nem értem mi a bajuk velem, a jegyeim kitűnők, a külsőm is rendezett, nem mondanám, hogy annyira csúnya lennék, hogy ciki lenne velem beszélni. Más társaságokban pedig jól megtalálom a helyem. Az osztályfőnököm bánt, mert különc vagyok és nem jövök ki az osztállyál.

Minden nap sírok, volt már egy csomó pánikrohamom és minden héten minimum 2x hányok, gyomorgörcsöm mimden nap van. Gyűlölök oda bemenni, viszont jövőre érettségizek. Ebben az iskolában nagyon jók a tanárok, jó a suli színvonala, az utolsó évet nem lenne szerencsés egy másik suliban tölteni. Innen nagyon jó esélyem van az álomegyetemre bejutni, az életemet viszont tönkreteszik. Pszihiáterhez kell járnom miattuk, bár az is lehet, hogy velem van a baj, túl gáz vagyok.

Na mind1. Szóval, ti váltanátok sulit?



2017. jún. 14. 17:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
Fárasztó vagy, tudod? Inkább hagylak, hadd mérgelődjél, s erre ráhibáztál... egyáltalán nem vagyok idegbeteg, egész életemben nyugodt ember voltam.
2017. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

#11, akkor meg minek jöttél ide vergődni, ha ennyire fárasztalak? Vagy arra számítottál, itt majd kórusban fogja veled együtt szidni az introvertáltakat?


https://www.youtube.com/watch?v=0tdcooH1ep0


Újból kaptad a mínuszt, aranyapám.

2017. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
1%
Huhh de kis tucat pic.sa lehetsz... "újból kaptad a mínuszt" sírok!! :D
2017. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%

#13 ezen gondolkoztál idáig? Fúha, hát kőkeményen odamondtad, igazi kis internethíró vagy, legalább nem lógsz ki a sorból a fajtádnál.


Ment a mínusz megint. Megvolt a tíz perc hírném, öcsigyerek, mehetsz vissza Call of Vérpistikét nyomatni.

2017. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem ezen gondolkoztam idáig, nekem van életem, veled ellentétben... :"D
2017. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Legyél magántanuló.Én az lettem és sokkal jobb.
2018. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

az első válaszadó válasza a legjobb!!! Maximálisan igaza van!

idióta osztálytársakkal nem kell foglalkozni, kerüld el őket és kész, nem vagytok életfogytig összekötve! általánosban rám is rámszálltak, aztán nyolcadik után végre megszabadultam tőlük és találtam egy sokkal normálisabb osztályt középiskolában!

na persze ez attól is függ, milyen az adott suli, ha alapból pronyók járnak oda, akkor ez nem kuriózum, ha nincs gyenge gyerek, ütik ők egymást

ezt a 36%-os senkiházi életképtelen korcsot meg hajítsa már ki valaki, pattog itt mint valami zárlatos Bíró Ica

én is nyomtam neki mínuszt

2018. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%

00:36 az a te bajod hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták...

Fejcsóválósan, szánalmasan sötét elmebeteg nyomorék vagy. Elkéne neked oda egy fekete lyuk, hogy világítson.

Tőlem is kaptad a mínuszt.

2019. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!