Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért cikinek ezekért?

Miért cikinek ezekért?

Figyelt kérdés

12/L

Nekem egy kis Samsung okostelefonom van,egyenlőre tokeletesen működik.Osztálytársaim olyan jelzővel illetik,hogy a kis sz*r,stb.Mert nekik a százezres Samsung , Huaweiik iphone-ik jelentik a menőséget.Amiért kitűnő leszek,azért is stréber,lúzer vagyok.Én tényleg szeretem az osztálytársaimat, 90%-ukkal barátok vagyunk,a többiek nem érdekelnek.

Miért van mindig a telefon előtérbe helyezve?

A helyedírásért előre is elnézést,nem megy annyira a gépelés



#iskola #telefon osztálytársak
2017. jún. 19. 19:50
 1/4 TR75 ***** válasza:

A telefonnal lehet villogni. Ahogy a ruhákkal is. Felnőtt korban a nőkkel, az autóval, szintén a ruhákkal, meg persze a telefonnal is.

Ilyen felszínes a világ.

2017. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük,ahogy előttem is írták a tárgyi dolgok a meghatározóak sajnos az életben,főleg a fiataloknál.Örülj neki,hogy te nem állsz be a sorba és nem vagy felszínes.
2017. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vannak gonosz gyerekek ne foglalkozz velük

egyébként az én iskoláskoromban is így volt ez, pedig annak már 20 éve

2017. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Mert felszinesek. Én nem adok ki ilyenekre pénzt. Max 30.000 egy okostelefon. Annál feljebb nem. Minek? Ha olyanra akarom használni ott a számítógép.
2017. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!