Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek igazságosan...

Szerintetek igazságosan döntött a tanárom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma volt a jegylezárás, mindent úgy zártak le, ahogyan gondoltam, kivéve a magyart. Szlovákiában élek itt az 1-es a legjobb, 5-ös a leghosszabb. Szépen ki is számoltam az átlagomat a 28 jegyemből, 1,57-et kaptam. Más tanár ilyenkor az 1-est fontolgatja... Gondoltam kettesnél rosszabb nem lehet... hát lehet... HÁRMASRA ZÁRTA le jegyemet!!! Az osztálytársaimmal még mindig nem értjük hogy ezt hogy lehet... Reklamálni nem mertünk, mert az igazgatóhelyettes a tanítónőnk, és úgyis kimagyarázkodná magát. Elvileg ezért már lehet az igazgatóiba menni, de nem lenne sok értelme, mert az igazgatónk elment... Elvileg csütörtökig lehet változtatni. Mit tehetek?

2017. jún. 20. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy kettesnél roszabb nem lehet..
2017. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezz rá a tanárnál, főleg ha tétje is van(pl továbbtanulásnál vinnéd ezeket a jegyeket).

Ez a 28 jegyed ebben a félévben volt, vagy egész évben?

Ez sem mindegy, nem egyformák a tanárok, van aki az egész éves jegyeket nézi, van aki csak a második félévet.

A másik dolog, hogy a legtöbb tanár nem átlag alapján zárja le a tanulókat, hanem kb ránézésre a jegyek és a teljesítmény alapján.

Szóval ha tegyük fel volt sok ötösöd és négyesed is, akkor hiába jönne ki átlag alapján a jobb jegy, ha a tanár a rosszabb jegyek miatt rosszabbat ad neked..

De mindenképp kérdezz rá, akár félrértés is lehet..Ha nem ,akkor meg elmagyarázza miért ennyit adott.

2017. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem,akkor ez olyan, mintha itthon 4,57-re állnál és hármasra zárna le?

Ez tényleg elég érthetetlen

2017. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez olyan mintha itthon 4,47 re állnék, legalább a 2 es kéne NAGYON fontos!
2017. jún. 20. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!