Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik az, hogy azért vagyok...

Létezik az, hogy azért vagyok szociális szempontból tartósan hátrányos helyzetben, mert anyám annak idején úgy döntött, hogy elköltözzünk Pestről?

Figyelt kérdés

A szociális hátrányokat úgy értem, hogy szociális fogyatékosság, ismerkedési képtelenség, beilleszkedésmentesség, állandó munkáltatói visszautasítás, kommunikációs zavarok (nem tudom, hogy kell helyesen másokkal kommunikálni és hogy lehet elérni, hogy szeretetet és törődést kapjak)


Már lassan 20 éve ebben a faluban vagyok kénytelen élni, ahol a kezdetek óta bántottak a korombeliek, súlyos traumákat és beilleszkedési zavarokat okozva. Elköltöznék innen, de egyelőre még nincs jövedelmem és senkihez nem tudok költözni, pedig első adandó alkalommal menekülnék innen.


2015. márc. 30. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó vagy pont mint én!

ezen nincs mit szépíteni, az ilyen ember mindig költözne mert azt hiszi higy máshol befogadnák.


Első lépésként tanul-tanulj és tanulj

2015. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lassan 30 évesen már nincs esélyem tanulni, még az egyetemet is abba kellett hagynom az anyagiak miatt. Ha van kommunikációs szociális ismerkedéstan, akkor azt szívesen megtanulnám
2015. márc. 30. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy faluban ragadva tényleg sokkal nehezebb az ismerkedés, de régi sulis társaid közül , vagy akárhonnan nincs akár egyetlen ember is, akivel beszéltek és jól érzed magad vele? Ha már legalább egy barátod van, akkor vele tudsz programokat csinálni falun kívül is, nem kell hozzá sok pénz, ha elmentek a szomszéd városba nézelődni, már az is sokat segíthet néha.
2015. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!