Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megtudtam az egyik osztálytárs...

Megtudtam az egyik osztálytársam nevét, de nem merek ráírni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,14 éves lány vagyok,most megyek gimibe...A napokban megtudtam az egyik osztálytársam nevét, aki fiú(könnyebb lenne ha lány lenne) de nem merek ráírni..a végén túl nyomulósnak tartana vagy ilyesmi.Ha ráírok akkor meg félek hogy túl nyomulósnak,túl buzgónak fog tartani.(Nem vagyok túl érzelgős és nem vagyok jó a barátkozásban...eléggé félénk vagyok így a gimitől is félek,általánosban nem nagyon voltak barátaim...)Szóval jó ötlet lenne ráírni?

2017. jún. 25. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a 4 év alatt úgy megszokjátok egymást hogy az ilyen apróságok nem fognak érdekelni titeket, el is felejtitek a kezdeti napokat, írj rá nyugodtan.
2017. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2017. jún. 25. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér. Hiszen ha ráírsz, elkezdtek beszélgetni és össze is arátkoztok akkor az iskolakezdés napján már nagyobb önbizalmad lesz a többieknél.
2017. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos, ráírtál már azóta? Mi újság?

Egyébként, ha az alkalomnak megfelelően írsz rá (pl. megírod, hogy tudomásod szerint osztálytársak lesztek, és azért írsz neki.), akkor az egyáltalán nem számít nyomulásnak.

A labda ezzel már nála lesz, így neked csak várnod kell, mit ír vissza.

Sok sikert!

2017. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ráírhatsz gimivel kapcsolatban, nem fogja nyomulásnak venni.
2017. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok^^nos még nem írtam rá mert nem volt időm de ráfogok^^köszönöm a válaszaitokat.
2017. jún. 28. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!