Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy egy csajnak tetszik az osztálytársam aki nekem is tetszik. Beszéljek a csajjal hogy szálljon le rólla?

Figyelt kérdés

Eléggé feldühített a dolog és nem tudom mitévő legyek. Arra gondoltam hogy megmondom a csajnak hogy szálljon le rólla különben bajok lesznek. De féllek hogy elmondja valakinek (vagy akár a pasinak is), akkor meg én lennék a szemét és végképp elvágnám magam.

Szerintetek?

15/L


2010. nov. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod, akkor meghódítod a pasit, és akkor nem lesz esélye a másik csajnak... :)
2010. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha csak port kavarsz, akkor te is poros lehetsz. lehet, hogy te jönnél ki rosszul az egészből. inkább hajts rá a fiúra.
2010. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne mondj semmit!:-)Majd a fiú választ ki kell neki,miért senki másnak nem tetszhet a fiú csak neked?Ez milyen már?:D Még nem a barátod,úgyhogy szerintem ne mondj semmit,remélem azért veled jön össze!
2010. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy neked tetszik, mért ne tetszhetne másnak is? Úgy mondod mintha a te barátod lenne. Feltételezem ez nincs így, úgyhogy semmi jogod arra, hogy "lekoptasd".
2010. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ketten együtt menjetek oda a fiúhoz, és kérdezzétek meg, hogy melyikőtök tetszik. Utána adjatok neki legalább 1-2 nap időt válaszolni.


Te meg mielőbb tanulj meg magyarul, mert ezért is otthagyhat, ha észreveszi.

2010. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!