Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » OKJ-s felnőttképzésen mennyire...

OKJ-s felnőttképzésen mennyire jellemző az, hogy rászállnak az emberre az osztálytársak?

Figyelt kérdés

Augusztusban indul a tanfolyam, de már gyomoridegem van, eddig mindenütt kikezdtek idegileg, terrorizáltak. Nem akarom újra átélni a szenvedést, amit 12 évig kellett tűrnöm. Mit tegyek? Visszavonjam a jelentkezést? Kérlek, válaszoljatok, nagyon fontos lenne! :(


2x/F


2017. jún. 30. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki nem fog már ott veled foglalkozni. Mindenkinek van elég baja és nem jókedvéből van ott, nem téged fognak bántani.
2017. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon remélem, hogy úgy lesz! Nem kell velem bratyizni, nekem az már elég, ha béke van.
2017. jún. 30. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol van mindig 1-2 köcsög. Mit számít az, hogy felnőttképzés, munkahelyeken is vénemberek dolgoznak, mégis megy a másik vérének a szívása.
2017. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. :(
2017. jún. 30. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Huszonévesen nem kellene félned ilyenektől.

Én hasonló korban, mint te a jövőm miatt aggódok miatt. Pénz, karrier, csajok; ki a francot érdekel egy kis fight?

2017. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Körülbelül annyi idős lehettem, mint te, amikor belevágtam az első OKJ-s felnőttképzésembe. Előtte hasonló gondokkal küzdöttem, mint te, sok lelki sebet magammal vittem a gimiből és én is féltem, hogy ez a tortúra majd folytatódni fog a képzés alatt.

De hál' istennek alaptalan volt a félelmem: életem egyik legszebb két éve kezdődött meg.

Az osztálytársak és a tanárok is mind nagyon rendesek, jófejek és segítőkészek voltak velem, sok barátot szereztem, akikkel máig tartom a kapcsolatot :) Őszintén sajnálom, hogy vége lett.

Úgyhogy ne parázz, te is tiszta lappal indulsz mindenkinél és előtted áll a lehetőség, hogy neked is ugyanolyan szuper legyen, mint nekem. De persze ehhez az is kell, hogy te is jófej legyél az emberekkel és nyitott a közeledésükre. Ha antiszociálisan és elutasítóan, bizalmatlanul viselkedsz mindenkivel, akkor ne is várd, hogy belopod magad a szívükbe.

Hajrá! :)

23/F

2017. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha hegedűsnek tanulsz lesznek tücskök.



Egyébiránt nem jellemző annyira mint sima suliban, a menők már elmentek a nagyvilágba meg menő helyekre.

2017. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanar vagyok. Hidd el hogy gyökeresen mas mint a nappali, pozitív irányban. Az mar egy letisztult társaság céltudatos dolgozó.emberekkel akik segítik egymast. Persze ez amit én tapasztalok
2017. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aztaleborult válasza:

Több tanfolyamon is voltam. Őszintén nem te jársz jól hanem a suli. Mert szarra sem tanítanak meg.

Osztálytársakat szard le magasból. Ők is leszarnak majd.

2017. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!