Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolánk igazgatója megtilt...

Az iskolánk igazgatója megtiltotta a kockás inget tanárnak diáknak! Jó reakció erre ha csak azért is abban megyek pedig sose szoktam? Jellemző hogy a "nagy" tanárok egyike se mert, nyúlként remeg az egész tanári kar.

Figyelt kérdés

Sose vettem kockás inget mert halál igénytelennek tartom, de amikor meghallottam hogy az iskola narancsgőzös pártkatona igazgatója megtiltotta tanárnak diáknak egyaránt ezt a „libsi agymenést” hát fogtam magam és másnap csak azért is abban mentem. Csak ezért vettem egyet.


Nem sokan követnek engem, alig pár diák és jellemző módon a beszari hulladék tanári karra tőlük senki.

Ezek a sok szar fingani se mer az igazgató engedélye nélkül és rájuk kéne nekem felnéznem?


2016. febr. 19. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Otthon megtilthatja, az iskolában pedig hozzászokhat, hogy nem kiskirály, csak egy szaros igazgató.
2016. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

nem kiskirály pedig úgy viselkedik lefelé.... tanárok diákok felé.

Fefelé meg beszari remegő nyusziként és lesi hogy mit mondanak "odafent".

Igazi gerinctelen senki és ez igazgató.


Már kíváncsian várom mi lesz.

Igazgatóit kapok mert kockás ingben merészeltem menni?


Előre röhögök a barmán.


Mert ha szól ám leveszem ha kell, és akkor majd félmeztelen leszek.

De lehet egyből a gatyám is letolom és bekaphatja.

2016. febr. 19. 10:27
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Tökös gyerek vagy. Így kell csinálni.
2016. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De hogy lehet hogy az iskola kb 300-as diákságából vagyunk így kb 4-en talán, a 20-30 fős tanéri karból meg zéró.
2016. febr. 19. 10:54
 5/22 anonim ***** válasza:
26%

ja most te vagy a jampi, mert kockás inget vettél fel, holott soha nem szoktál?

szerintem csak egy idióta marha vagy...kb egy szinten az igazgatóval...

legalább olyan dolog mellett állnál ki aminek értelme is van, vagy érint, vagy kapcsolódik hozzád...de te csak az eszedet játszod, hogy "na majd én leszek a f4sza gyerek", közben meg csak egy utolsó gyökér vagy...

a történetedben semmi olyat nem látok, hogy okod lett volna ezt tenni...még külön kellett inget venned, szóval még az se volt meg :D te nem kiállsz valamiért, hanem csak az eszed játszod, hogy "te most jól megmutatod, hogy mekkora lázadó vagy"...

hogy is mondtad? ja igen, egy hulladék vagy...


22F

2016. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb gyerek sztem sz*rik bele, jobb dolguk is van annál, mint hogy az ilyen-olyan hülye botrányokat figyeljék a napi politikában (mert ugye ez a kockás ing téma az volt eredetileg, hogy valamelyik politikus mondta, hogy igénytelennek tartja, mire az egyik suli tanári kara csak azért is kockás ingeket vett fel). Erre gondolom a birodalmi tulok igazgatód megtiltotta, hogy akárki kockás inget vegyen fel. Namost, a gyerekek többsége sztem tojik erre az egész történetre nagy ívben.


A tanári kar meg van félemlítve, ami valahol érthető, mert a mostani rendszerben ha egy pártkatona (mint az igazgatód) befeketít egy tanárt, akkor annak annyi a pályán. Lehet itt hősködni, de sok tanárnak etetni kell a családját, és nem akarnak egy kockás ing miatt az utcára kerülni.


Másik oldalról viszont ott van, hogy elvileg ez egy jogállam (elvileg!), és az a legnagyobb sértések között van, amikor valaki meghatározza, hogy mit szabad és mit nem felvenni (persze az odáig rendben van, hogy egy iskola házirendje szabályozza a normális öltözködés kritériumait, de amikor önkényesen egy igazgató megtilt egy bizonyos ruhát politikai okok miatt, az már Észak-Koreát idézi). Márpedig az ilyet nem szabad szó nélkül hagyni, főleg nem értelmiségi embernek, hiszen méltatlanok lennénk Babits verséhez, aki ugye azt írja, hogy "vétkesek közt cinkos, aki néma". A te tanári karod a gyáva, cinkos viselkedésével örökre hiteltelenné vált, az irodalom tanárodnak soha ne hidd el többet, amit papol.


Én nemhogy kockás inget vennék fel azért is, de többet egy március 15 vagy október 23-i iskolai ünnepségre nem mennék el, amin azt ünneplik a tanárok, hogy az eleink milyen hősiesen viselkedtek a zsarnoksággal szemben.


Vagy ha lemész ezekre, direkt viselj mindig kockás inget.

2016. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

AZÉRT NEKEM ÚGY TŰNIK HOGY "HÜLYEGYEREKEK" AKCIÓJÁNÁL JÓVAL TÖBBRŐL VAN SZÓ.


SOK ISKOLA TELJES TANÁRI ÉS DIÁKKARRAL BEÖLTÖZÖTT!!



[link]

Kockás ingbe öltözött a fél ország

ORIGO2016.02.19., 06:55177

RENDEZÉSLEGFRISSEBB FÖLÜL

Kockás inges flashmobbal tiltakozik a fél ország, a tanárok mellett diákok, szülők és a pedagógusokat támogatók fotói lepték el a közösségi médiát

2016. febr. 19. 11:41
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem bátor vagy, remélem, sokan követik még a példádat.
2016. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kizárt.

Sőt voltaképp ma az én hangulatom is elpárolgott. Na nem azéert mert történt valami hanem épp azért mert semmi se történt.

Pedig úgy vágytam egy jó kis összeszólalkozásra.

De semmi.

2016. febr. 19. 12:59
 10/22 anonim ***** válasza:

valaki(akár te kérdező) mesélje már el, hogy mégis mitől olyan nagy dolog az, hogy felveszitek a kockás inget?


azé, mer egy mittoménki azt mondta, hogy neki nem tetszenek a borosdás, kockás ingben járkáló tanárok?


képzelem a reakciót a másik oldalról:

"hú, felvették az inget, most egyből elszégyelljük magunkat".


én is inkább az 5-össel tudok azonosulni, nyugodtan szavazzatok le, de ez pont annyira "szarnak adni egy pofont" kezdeményezés, mint a fekete ruhás nővér...az is mit ért el? azon kívül, hogy követték, és más is fekete ruhát húzott, aztán tolták fészbukkra a képeket, hogy "ők is milyen bátrak, hogy felvették".


igen, az igazgató is egy seggnyaló, mindentől szarik, közben igazából észrevehetné, hogy a kliknél mindenkit hidegen hagy, hogy ki jár kockás ingben és ki nem...

ettől te nem leszel "szabadságharcos", csak ugyanúgy egy birka, aki most épp nem az igazgatóra hallgat, hanem azokra, akik kitalálták ezt a kezdeményezést...

2016. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!