Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illeszkedjek be?

Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban laktunk, elköltöztünk, most egy városban élünk. Nem nagyon szerettem iskolába járni, mindenből kizártak, kiközösítettek a többiek. Szerencsére már nem kell oda járnom, de félek, hogy ahova most megyek, ugyanez lesz. Elég csendes és félénk vagyok, viszont ha valaki szimpatikus, kedves velem, könnyen megnyílok. Korábban az volt a baj, hogy a barátnőm minden hülyeséget híresztelt rólam, amit mindenki elhitt. Nem is ismertek az osztálytársaim, de már elítéltek a mondottak alapján. Egy igaz barátom van (azt hiszem már csak volt), de az elmúlt hetekben már vele se beszéltem. Nem írt vissza, elmentem hozzá, az anyukája nyitott ajtót és azt mondta nincs otthon. Ez volt kb. egy hete, azóta se keresett. Már ismerek innen egy pár embert, ők aranyosak, kedvesek. De az iskoláról és a leendő osztálytársaimról csak rosszat tudtak mondani. Rákerestem pár emberre facebookon, és teljesen ugyanúgy néztek ki, mint a volt o.társaim. Ott is az megy, mint máshol. 13 éves lányok elég durván sminkelnek, a borítójukon egy fiúval smárol, lapozok, egy újabb fiú. Ezzel nincs semmi baj, viszont ha azért szólnak be, mert nekem még nem volt barátom, és nem sminkelem magam az már kiakaszt. Félek, hogy itt is az lesz mint ami volt. Ti hogyan illeszkedtetek be? Ok nélkül parázok ennyire? (8.-os leszek) Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2015. aug. 10. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tölts le egy illesztőprogramot.
2015. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne félj. Előszőr is, ha azért piszkálnak mert fested magad vagy nem volt fiud az már sok.Ne foglalkozz vele. Hogyan illeszkedj be? Légy nyitott és pozitív gondolkodású. Még egy jó tanács ne csak az osztályodból keress barátot. Bárhonann, más osztályból vagy ha jársz tanfolyamra, táncolsz vagy valami sportot űzöl onnan is. Sok sikert a beilleszkedéshez.
2015. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi elirtam ,,Azért piszkálnak mert fested magad" helyett ,,Azért piszkálnak mert nem fested magad" akartam irni.
2015. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2015. aug. 11. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!