Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez egy jó ötlet a...

Szerintetek ez egy jó ötlet a tanár részéről?

Figyelt kérdés
Évelején fiú lány ültetés van és azt szokta csinálni hogy mindegyik padba egy fiút rak a lányoknak meg azt mondja hogy válaszanak.(én meg pár társam lefagyunk mint egy számítógép elnézést a helyesírás miatt)
2017. júl. 16. 23:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
+ csak egy srác van akitt nem birok többivel elvagyok (ezt a srácot senki se bírja Fiúk lányok mindenki gyűlöli ha az egyik osztálytársam nem lenne elment volna de sajnos maradt azért rüheli mindenki mert arab stréber ja és mindig mosolyog 😊 de nagyon erőlteten pösze is -_-||
2017. júl. 16. 23:46
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

1. Ez tényleg nem jó megoldás.

2. "arab stréber" "utálja mindenki" "folyton mosolyog" Hát igazad van rohadjon meg. -.-" (remélem értetted a szarkazmust)

2017. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 nem azért nem kedveljük mert arab a hangját mickey egér is megirigyelhetné olyan lányos nem zavarna ha mosolyogna de ne ilyen műen mint ha rá lenne plasztikázva és ahhoz képes hogy mosolyog egyfolytában panaszkodik a padtársának remélem jövőre nem én leszek Y.Y a jegyeim is leromlottak miatta 2 félévben mikor mellé ültettek mint ha valami gép lenne beszél beszél beszél idegesítő
2017. júl. 17. 00:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálj meg beszélni a tanároddal majd.
2017. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

1. A kérdésednek nem tudom mi értelme volt.

2. "arab stréber" ez rasszista és gonosz. Mindenki utálja, pedig semmi rosszat nem tesz csak tanul és mosolyog (elméletileg mindegyikőtöknek ez lenne a dolga) viszont mindenki utálja

3. szerintem legyél te az aki jó fej vele, mert amíg nem ismered addig nem tudhatod, lehet tök vicces és kedves

4. Ha a többiek ok nélkül bántják állj ki mellette és hidd el, lehet hogy életre szóló barátságok köttetnek

2017. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Ha ráadásul beszél is, lehet, hogy idegesítő, de azt jelenti, hogy ő nyitott. Rád is.

2017. júl. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A tanárom nem ültett el soha azt mondta csak ugy ha szaktanárit írbe de nem csak a beszéde hannem a viselkedése is gáz de léccives a kérdésre válaszoljatok ne pedig ki oktasatok
2017. júl. 17. 01:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb ha elmondod ennek a srácnak, hogy zavar téged ezzel a viselkedésével. Őszintén, nyíltan beszélj vele, mert lehet, hogy nincs is tisztában azzal, hogy mások számára zavaró amit csinál. Például amiket itt leírtál, azt mind a szemébe is mondhatnád, elmagyarázhatnád neki, hogy nem szimpatikus ez az erőltetett "műmosoly", és szeretnéd, ha őszintén mosolyogna. Aztán így megbeszélhetitek a többi szokását is.

Sokan nem merik a másik szemébe mondani, ha valami bajuk van vele. Te ne legyél ilyen. Ha valami zavar, azt meg lehet beszélni és lehet változtatni rajta. És azzal kell beszélni, akivel gondod van, nem pedig valaki mással a háta mögött, mert attól nem változik semmi.

Magyarul ne egymásról, hanem egymásnak beszéljetek. :)

2017. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem látjátok? Annyira rossz hatással van rá az a mosolygó arab, hogy már írni se tud. Én igazat adok neked kérdező, remélem sikerül minél hamarabb megszabadulnod tőle, hogy megtanulhass magyarul beszélni.
2017. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem jó ez az ültetés.

Szerintem mindenki üljön olyan valaki mellett, akivel jóban van.

Egy óra kivételével mindenhol a barátnőim mellett ülök. És csak azon az egy órán, ahol nem, tudok nehezen figyelni. Mert a tanárnő egy székkel mellém ültette a leghangosabb és lgidegesítőbb fiút.

2017. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!