Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen tantárgyakat kell...

Milyen tantárgyakat kell tanulnom hatodikban?

Figyelt kérdés
(Most jöttem haza)

2017. júl. 23. 16:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosan Angliából értem haza:)
2017. júl. 23. 16:25
 2/7 anonim válasza:

Matematika

Magyarnyelvtan

Magyarirodalom

Idegennyelv

Történelem

Ének

Technika

Tesi

Rajz

Természetismeret

Hit és Erkölcstan

Osztályfőnökióra

?Informatika?

?Néptánc?

?Dráma?

?Hon- és Népismeret?

Amiket kérdőjel közé raktam azokat iskolától függően tanítják. (pl:Valamelyik iskolában már negyedikben van informatoka valahol meg csak hetediktől kezdődik.)

Remélem tudtam segíteni

2017. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Matek, magyar nyelvtan-irodalom, ami biztos. A többit nem tudom, régen voltam iskolás.
2017. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor 6.-os voltam, volt egy olyan óránk is, hogy egészségtan. Igazából semmi hasznosat nem tanultunk ott, csak minden hétre kaptunk valami idióta házi feladatot, pl. hogy írjuk le, egy héten mikor mit ettünk D: Meg ilyesmik, nem tudom, most is van-e a 6.-osoknak ilyen órájuk. (Idén érettségiztem)
2017. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
4. Igen nekünk is volt, és én is idén érettségiztem, nekünk felvilágosítás is volt ekkor.
2017. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondta az osztályfőnök, hogy majd azon az órán lesz felvilágosítás, de nekünk semmi ilyenről nem volt szó :/ Bár lehet, ennek az az oka, hogy egy prűd vénasszony volt az egészségtan tanárunk.
2017. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt egészség tan,csak technika és életvitel,és itt tanultunk ilyesmiket,mint amit írt valaki.


Nekünk ezek voltak:

Matek

Magyar(irodalom ebbe ugye beletartozik a szövegértés,nyelvtan

Tesi

Természetismeret

Töri

Ének

Rajz

Technika és életvitel

Német/Angol

Osztályfönöki

Info

Hit és erkölcstan


Asszem ennyi

2017. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!