Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnéj ez ellen?

Mit tehetnéj ez ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a gondom hogy én vagyok az osztály strébere az a becézésem "strébi"na ez alapjába véve rosszul esik és sok pattanásaim vanak,szemüveges vagyok és emiatt se hagynak.Kontaklencsét próbáltam de nem bírta a szemem.Órán már alig merek jelentkezni ha tudom a választ mert aztán azért cikiznek.Visszahúzódó vagyok lehet ezért nem hagynak,de jövőre megyek 8.-ba és ugyanez az osztály lesz.Oké tudom nyár van nem ezzel kéne foglalkoznom de messengeren írogassák nekem mivan strébike?És ez se valami jól esik.Plusz még megjelölnek facebookon olyen képekbe:Jelöld meg a legrondább embert.Mit tehetnék ez ellen?

2017. júl. 28. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, irigykednek. Facebookon tiltsd őket és kész. Mert egy depis állat lesz belőled.
2017. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Sok ilyen embert ismertem, akiket bántottak, mert jól tanult. Később ő volt az aki a legtöbb pénzt kereste, és munkát adott másoknak, akik pedig csúfolódtak csövesek lettek.

A külsődön nem árt változtatni, mondd édesanyádnak vigyen el kozmetikushoz, vegyetek bőrápolási krémet.

Pár év múlva ezt a korszakot kinövöd, és a pattanásaid is elmúlnak. A helyedben még elkezdenék edzeni, hogy erősebb legyek, és ha valaki beszól akkor legyen erőm visszaszólni.


És ami a legfontosabb, hogy tudd, ők buták. Nem tehetsz arról hogy ilyen az arcod, és ezért csúfolódnak. Nem tudják felfogni, nem te választottad ezt. Ezért ne érezd magad rosszul, és idővel szebb leszel.

És miért szólnak még be? Mert tanulsz, és okos vagy? Ezek normálisak szerinted? Leszólják azt akinek van szorgalma, van kitartása tanulni és van esze. Ilyen lúzerekre a helyedben nem pazarolnék energiát.

Járj el edzeni valahova, hogy keményebb legyél fizikailag, így lesz önbizalmad is visszaszólni nekik.

Sajnálom hogy ezt szenvedésként éled meg. Idővel ezek a rosszak elfognak múlni, ilyen korszakon rengetegen átesnek.

2017. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)!Kozmetikushoz fogok járni és megpróbálok futni meg edzőterembe járni :)
2017. júl. 28. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg idióták. Ha nem nagyzolsz meg okoskodsz, akkor semmi okuk nem lenne arra, hogy bántsanak, szóval így érthetetlen, hogy miért ilyenek. A 8. tök jó, majd be fognak szarni, hogy nem veszik fel őket semmilyen normális suliba :D Ilyenkor, meg az érettségi évében szoktak lenni a rosszabbul teljesítő idiótáknál beszarás :D
2017. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!