Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Homofób-szexista tanár ellen...

Homofób-szexista tanár ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
OKJ-tanfolyamon vagyok, ahol az egyik oktató óráról órára elképeszt, hihetetlenül szexista és homofób és ezt nem rejti véka alá, folyamatosan ízléstelen és bántó megjegyzéseket tesz. Leszbikus vagyok, úgyhogy úgy gondolom, jogosan lépnék fel ellene, ha van ennek valami módja, de nem tudom, hol vagy egész pontosan miről kéne infót keresnem, mit tudnék csinálni.

2017. febr. 13. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ebből jól nem hiszem, hogy kitudsz jönni, mert hátrányban vagy, de megpróbálhatod...csak nehogy rosszul járj :S


23F

2017. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
nem kell oda járni, mivel ha eddig nem kúrták még meg ezután sem fogják. de azért leírhatnád hogy miket mond mert lehet hogy csak te kicsi lelket túlérzékeny
2017. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első, miért lenne hátrányban? Senkinek nincs joga ilyeneken viccelődni! A kérdező van előnyben, mert ok nélkül bántja, gúnyt űz belőle a tanár! Szerintem ha készít róla egy hangfelvételt beperelheti, és meg is nyerheti a pert. nem mondom, hogy tegyen így, de óra után beszélje meg a tanárral, hogy nem azért fizet a tanfolyamra, hogy ócsárolják.
2017. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem ilyen egyszerű. Ha bepereli a tanárt, a kérdező OKJ-s bizonyítványának lőttek. A kérdező csak annyit érne el, hogy mehetne át egy másik oktatási központba.
2017. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Hangfelvételeket, privát beszélgetéseket NEM használhattsz a bíróságon, így ezek segítségével nem nyerne meg a pert.
2017. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Például mit mondott?
2017. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!