Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan győzzem le a félelmemet...

Hogyan győzzem le a félelmemet az új sulival kapcsolatban? 15/f

Figyelt kérdés

Most fogok szeptemberben középiskolába menni és nem ismerek senkit, kicsit parázok ettől az egésztől. Általánosban azért szekáltak, mert félig török vagyok (apa részéről) és azzal is hogy nem is lehet kimondani a nevemet meg hogy nem volt még barátnőm és ez mennyire gáz stb.

Lehet hogy itt is ugyanígy lesz és akkor már végképp nem leszek jóban senkivel. Meg nem is nagyon szoktam beszélgetést kezdeményezni, csak nagyon ritkán.


2017. júl. 29. 20:45
 1/7 anonim válasza:
0%
Változz meg :)
2017. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem, szinte rettegtem a középiskolátül, mert minden új volt. A félelem ilyenkor természetes. Egyre figyelj, ne mutass gyengeséget, mert a falkavezérek kiszúrják és rádszállnak, keress barátokat hamar, ne gubózz be.
2017. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légy nyitott és próbálj magabiztosnak tűnni (nem baj ha nem vagy az valójában). Az első nap mindenkinek ilyen, nyugi, ha azt túléled onnantól már könnyebb lesz. A neveden pedig nem hiszem, hogy értelmes ember fennakadna, légy büszke rá és mást se fog különösebben foglalkoztatni. Bátorság! :)
2017. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kozepsuli mar tok mas mint az altalanos, senki nem fog a szarmazasod miatt csufolni.. csak akkor nem fognak szeretni ha bunko vagy vagy goromba meg hasonlok. Legy nyitott, baratkozz es minden jo lesz, puszi
2017. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne parázz. Fordíts mindent a javadra. Menőzz a neveddel. Én buknék egy török pasira. Ettől vagy különleges, ezért fognak szeretni :)
2017. aug. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy török osztálytársam,én még általános sulis vagyok. A szeme pl.gyönyörű szép kék :D nem kell félni,barátnőt simán szerezhetsz...az meg tök hülyeség,hogy nehéz kimondani a neved,amiatt nem hiszem,hogy cikiznének,ott már azárt érettebbek egy kicsit,ha meg mégis akkor ne foglalkozz vele:D 13/L
2017. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben, vagyok, nem igazán várom a sulit, mert majdnem mindenki idegen lesz. Ha gondolod, írj :) 15/l
2017. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!