Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden osztályban divat a...

Minden osztályban divat a másik szekálása?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ez ellen védekezni, mert nagyon poénosnak hiszik magukat és durvákat szólogatnak be, kigúnyolják a másikat mert nagy a füle és napi szinten. Ez ilyen osztályközösségi dolog?
2017. aug. 1. 17:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a tanár meg képtelen fegyelmezni.
2017. aug. 1. 17:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van ilyen.
2017. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen gonoszak a gyerekek.

Sőt... Nekem még szakmunkásba is volt ilyen osztályom 18-20 évesek között. Városi suli volt, és volt egy ilyen "klikk" aki főképp ilyen faluról bejáró prosztó parasztok voltak, azok szólogattak be mindenkinek.

2017. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha diák vagy, szépen odamész és megvéded a másikat, legfeljebb egy kicsit megvernek és máris lesz egy nyomósabb indok az osztályfőnökire, abból igazgatói, majd tantestületi lesz, azután pedig mehet ahová akar, el az iskolából. Ha van esze a gyereknek, elég egy alkalom és befejezi
2017. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb helyen jellemző. A legjobb, amit tehetsz, hogy támadsz, keresd meg a hibáikat/gyenge pontjaikat és ott marj beléjük, ahol a legjobban fáj nekik(!) Ne feledd: a farkasok nem harcolni akarnak, hanem csak elejteni a védtelen zsákmányt. Ne védekezz semmi esetre sem, csak támadj(!) És ne mindig akkor támadj, amikor a támadás ért, hanem amikor nem számítanak rá.
2017. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ti voltatok ilyennek az áldozata?
2017. aug. 1. 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én osztályomban is ment ez a beszólogatás és nálunk is az ilyen faluról bejárós parasztok csinálták mindig a fesztivált...De van olyan barátnőm, aki egy elég elit gimnáziumba jár, az osztályukban nincs egy db ember se, aki ilyen c..lakta falvakból járna be és "tök fura", de náluk nagyon jó az osztályközösség. Egy ember van, akit nem szeretnek, de őt se a kinézete miatt csúfolják, nem is szólogatnak be neki amúgy, csak simán figyelmen kívül hagyják. Pedig tényleg olyan a személyisége annak a lánynak, hogy kb 5 percet beszélsz vele és már legszívesebben megfojtanád, de mégse fordulnak csapatosan ellene meg ilyenek :D

Szóval szerencsére nincs mindenhol ilyen.

2017. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a tanárt is idegelik, az óra olyan mint az állatkert.

Komolyan mindenhol ez van?

2017. aug. 1. 17:53
 9/12 A kérdező kommentje:

úgy van hogy van általában 1-4 ember, népszerűnek mondhatóak, akik mindenből kimagyarázzák magukat, és nem zavarja őket a szaktanári se. tolják a szövegeket "tesa" mivan gecáám""halldo geca elment a tippmixem" egyfolytában röhögnek.

és azt nézik ki maguknak akiknek olyan furább a külsejük, személyiségük vagy nem mernek megszólalni, röhögnek rajtuk.

2017. aug. 1. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy voltam, főleg a fiúk szekáltak, nem is értem, régen (és most is) fiús voltam/vagyok, mindig azt hangoztatták, hogy nem is vagyok lány, bár ez nem igazán zavart, csak szóba sem álltak velem, a lányokkal mindig nagyon jól kijöttem, pedig (mint ahogy mondtam) fiús vagyok. Én mindig támadással oldottam meg, vagy verbálisan, vagy fizikailag, de persze akkor mentek árulkodni, én sosem árulkodtam, mert meg tudtam oldani és nem éreztem fernek 13/L
2017. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!