Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy süllyedt le ilyen szintre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy süllyedt le ilyen szintre, hogy nem vette észre magát?

Figyelt kérdés
Olyan hülyeség történt. Odajött hozzám ismerkedni egy srác, akit amúgy ismerek, és bejön. De azt vettem észre, hogy egy lány iszonyat szúrós szemmel méreget. Kérdeztem a srácot, nincs véletlenül barátnője? Azt mondta, nincs. Mondom akkor ki az a lány ott jobbra hátul? Mikor beazonosította, mondta a nevét, és hogy barátok. Mondom neki, hát lehet hogy neked a barátod, de ő tuti nem úgy tekint rád, mert mindjárt felnyársal a szemével. Amúgy ez a kép jutott róla eszembe: [link] A srác meg mondta, de, csak barátok. Megvontam a vállam, végül is azóta változtatott a mimikáján a lány, de nyilván csak azért, mert a srác is felé nézett. Szóval sokat beszélgettünk, és nagyon örültem neki, megbeszéltünk egy talit, gondolom randi. :) Aztán hazaérek, felmegyek facebookra, jött egy üzenet egy ismeretlen lánytól, de kép alapján beazonosítottam, hogy a szúrós szemű. Olyasmiket hordott össze, hogy nehogy kihasználjam a srácot, inkább kopjak le, mert ő nem hagyja. Kérdeztem, hogy talált meg? Mondja a srác mondta a nevemet, ők mindent megbeszélnek. Többet nem írtam neki. Helyette a srácnak írtam, hívja vissza a kopóját, amennyiben randizni akar, és screen shotoltam a dolgot. Írtam neki, remélem van annyira ember a talpán, hogy nincs szüksége gardedámra, és én nem fogok egy Gestapot venni a nyakamba. Úgy éreztem, kicsit talán erősen fogalmaztam, de a srác csak bocsánatot kért, és mondta, nyugodtan tiltsam le, de amúgy beszél vele.
2017. júl. 10. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Hirtelen azt mondanám, hogy a srác a másik csajra hajt, veled akarta féltékennyé tenni, és szerintem most jót röhög a markában, mert sikerült neki.
2017. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem, teljesen őszinte a közeledése.
2017. júl. 10. 13:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Különben is ki akarna egy ilyen gyerekes, önbecsülés nélküli idiótával járni, mint ez a csaj? Normális ember nem irkál rá a nőkre/férfiakra, akivel szóba áll a kiszemeltje.
2017. júl. 10. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok/

Lehet, te tudod jobban, részemről egy első gondolat volt.


Ami viszont jól érződik, hogy te is fel vagy rendesen háborodva, tetszik a srác. Hát remélem, hogy nem akarja a két kiszemeltjét összeugrasztani és vinni a jobbikat.

Egy a lényeg ne mutasd a felháborodásod és majd kiderül mi lesz. Ha te kelessz, akkor azt úgy is éreztetni fogja.

2017. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De szeretem az ilyen feltekeny "baratokat". :))) Nem hiszem, hogy foglaloznod kellene vele, a sracnak kellene kicsit visszafogni. Mivel elkuldted neki a beszelgeteseket, szerintem mas teendod nincs, mint randizni a sraccal, a "kopojaval" meg ne foglalkozz, nem kell a szintjere sullyedni.
2017. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ebbű meg baj kesz majd meglátod :D ez egy idegbeteg lány barát aki szerelmes bele es allandoan ott lesz körülötte aztan megy a feltekenykedes
2017. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Elég könnyen adod magad.

Oda megy hozzád egy idegen,aztán már "holnap" randi..

2017. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért, kedves 6-os válaszoló, szerinted két ember, hogyan ismerkedik? Vagy oda megy hozzá a srác és csak rá egy hétre találkozzanak?


Kérdező én azt mondom, hogy egyenlőre ne vedd túl komolyan a srácot elég érdekes helyzet ez. Most igazából csak várni tudsz, hogy a "jó akaró barát" ír-e még neked, vagy tényleg beszél vele a srác. Ha komolyan gondolja veled akkor biztos, hogy meg mondja neki a magáét.

2017. júl. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: AMikor valaki egy idegennek randira igent mond néhány perc beszélgetés után, az nem sokkal felelősségteljesebb ,mint egy gyerek , aki beszáll a cukrosbácsi autójába. :)
2017. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem néhány percet beszéltünk, de ha szimpatikus, néhány perc után is igent mondok, mivel a randin tudom megismerni. Szerintem te szimplán félős vagy.
2017. júl. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!