Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet valaki 17 évesen...

Hogy lehet valaki 17 évesen ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki nagyon nagyon dedós. De nem rosszindulatból, mert olyan aranyosan dedós, csak számomra elképzelhetetlen, hogy valaki 17 évesen ilyen 'ártatlan'. Mások titokban bébielefántnak becézik, mert egyébként túlsúlyos. Mesefilmes pólókba jár (nagyon sok mesét néz), plüssállatot hord magánál, és mindig mindenen nevet, nagyon sokat mosolyog. Az unokatestvére mesélte róla hogy még barbie-zik. Látszik rajta hogy egy kicsit butácska, de a tanárok szeretik, mert nagyon szorgalmas. Túlsúlya ellenére nagyon aktív tesin is, bár szegényt sokan kinevetik, és dobálják. Ilyenkor nagyon elszomorodik, és elvonul a mosdóba. Még a hangja is egy kisóvodáséhoz hasonlít, nagyon vékony, halk beszéde van. Még a kinézete is egy kicsit bohókás: mesés póló, rózsaszín Crocs papucs fekete zoknival, nagyon sok színes karkötő, és a göndör hajában rengeteg színes csatot hord. Télen egy Ariel-es baseball sapkát is visel. Ez normális egy 17 éves lánynál?
2017. aug. 8. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy kivêteles vagy különleges. Több tucat hasonló emeber van aki ilyen mint te. Nem kell arcosnak lenni. Észre kell venni őket ami csak akkor megy ha kőrbenézel és nem csak a jókedvű party arcokat látod meg hanem aki olyan mint te. Rengeteg művész és gondolkodó ember van. És anyira el vannak foglalva magukkal hogy nem veszik észre mennyien vannak. Vicces. Ugyhogy ennyi. Be kell fogadni a vilagot. Amugy meg ha vennéd a fáradsagot rájönnél hogy nagyon hasonló vagy a vihÁncolokkal is illetve hogy, mennyire nehéz másoknak is.
2018. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szellemileg visszamaradott lenne, az a jegyein és az órai magatartásán is meglátszana. Nekem volt szellemileg visszamaradott osztálytársam és egyrészt, ha megszakadt se tudott kettesnél jobban teljesíteni, másrészt az órákat zavarta azzal, hogy nem bírt megmaradni 45 percig és oda nem illő dolgokat beszólogatott, kivette a taknyát az orrából, és nyilvánosan kezdett vele játszani, bedugta a fülébe a ceruzáját és röhögött, stb.


Egyszerűen csak ilyen a természete az osztálytársnődnek. Én 28 vagyok, eléggé vidám a természetem, sokat mosolygok; van, hogy az én pulcsimon is ott egy mesefigura, de ez nem egyenlő azzal, hogy szellemi fogyatékos vagyok, mert nem bombanű ruhákban feszengek az irodában és politikáról társalgok a többiekkel. A munkámat el tudom látni rendesen, a baráti köröm megvan, stb.


El kell fogadni, hogy nincs egy sablon, amihez egy 17 évesnek kötelező hasonlítania, mert, ha gyerekesebb a külseje és a belseje, akkor ő nem is teljes értékű ember.


Az, hogy félrevonul a mosdóba, amikor megdobáljátok, meg érthető; nekem se esne jól, ha hozzám vágnának egy tolltartót, mert furán nézek ki. :D

2018. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi ezt


"El kell fogadni, hogy nincs egy sablon, amihez egy 17 évesnek kötelező hasonlítania, mert, ha gyerekesebb a külseje és a belseje, akkor ő nem is teljes értékű ember."


átjavítanám arra, hogy


"El kell fogadni, hogy nincs egy sablon, amihez egy 17 évesnek kötelező hasonlítania, mert, attól, hogy gyerekesebb a külseje és a belseje, ő is teljes értékű ember."

2018. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!