Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy küzdjem le az önbizalomhi...

Hogy küzdjem le az önbizalomhiányt? Hogy legyek menő? SOS

Figyelt kérdés

Előre rettegek a sulitól, hogy, hogy fog mindenki ellenem fordulni...

Tavaly mindenkivel jófej voltam, aztán egyszer hallottam egy bezsélgetést, ami az egyik volt osztálytársamról szólt (még mindig legjobb barátnők voltunk), a lányok simán le barbikisasszonyozták, csak, mert szereti az animéket. Ezzel csak az a baj, hogy minden, amit mondtak rám is vonatkozik (nem kitaláltam ők néztek rám)mikor ezt megemlítettem technikán (ott vannak külön lányok és fiúk külön és az ofő tartja ez amolyan ordibálós óra lányok ordítanak egymással>ofő a lányokkal stb)és a lányok annyira ordítotak velem, hogy nem igaz, meg a hülye eszemmel nem tok semmikt felfogni stb.(szín ötös tanuló vok)Ezen a ponton annyira elegem lett, hogy egyszerűen kimentem a teremből és óra végéig kinn ültem . Amikor újra összevont óra volt a fiúk látták, hogy semmi nincs rendben, de nem szólltak. Eben az órában csak az volt a baj, hogy azzal a lányokkal voltam egy csapatban. Majd a tanár is kiakadt (bejött a suliba, pedig a gyereke 40 fokos lázzal, influenzával feküdt az ágyban)úgyhogy együtt szomorkodtunk.



EZ MÁR A SOKADIK ESET!!!Ráadásul az a lány aki főcikizésben volt az igazgató lánya és seniki nem szól rá.



2017. aug. 18. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így ne lehet megmondani,hogy legyél menő...Add önmagad bár ez nem mindig jó.(Ahogy látom neked se)Fiúkkal már próbálkoztál barátkozni?
2017. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy ezekre a csitrikre a jövőben egy percet se vesztegess, sőt, nagy ívben kerüld őket. Nem érnek annyit.
2017. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél menő. Önmagad legyél.
2017. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!