Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 14 évesen inni? Engem is...

14 évesen inni? Engem is hívtak már, hogy mennyek velük inni meg csajozni de visszautasítottam, nem csesztettek emiatt de ez elképesztő. Vélemény?

Figyelt kérdés
Jelenleg általánosban vagyok és a baráti körömben (fiú vagyok) senki nem iszik nem cigizik stb..Viszont mi lesz majd gimiben? Ha hívnak cigizni meg ilyenek de én meg nem akarok akkor mi lesz?Mit tegyek ha kicikiznek miatta?

2017. aug. 18. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk narkózni is szokták hívni az emberkéket, nem csak berúgni. Engem például sosem cikiztek ki ha nem kértem a cigit, vagy ha nem mentem velük bulizni akkor csak csalódottak voltak, ahelyett hogy cikiztek volna.

Attól függ milyen emberek közé kerülsz.


Ha cikiznek, viselkedj úgy mint akit nem érdekel.

2017. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Én se fogadtam el annó amikor kezdtem a gimit.Egyszer kétszer szóvá tették de semmi különös.Érettséginél viszont érdekes volt nézni amikor alig várták az írásbeli végét hogy cigizhessenek.Pénzbe is kerül stb.. amikor elfogy meg megy a tarhálás vicces volt :D

Ezt csak itt vagyok...hetente-kéthetente 1-2 szál nem árt és a kíváncsiságos is elmúlik.

21f

2017. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendben amúgy se foglalkoztam a beszólásokkal nagyon... Remélem szerencsém lesz
2017. aug. 18. 21:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok kíváncsi ezekre eleget kellet szagolgatnom ahogy apám bagózik :D
2017. aug. 18. 21:39
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
majd úgyis változik a véleményed és ki akarod próbálni... sokan mondták már, hogy ők sose fognak berúgni, aztán az első adandó alkalommal leitták magukat. szal te is biztos ki fogod próbálni, max. nem élsz vele... hát ha valaki nem iszik , cigizik, szokták a többiek mondani, hogy igyál már, de ebből nem szokott semmi kiközösítés lenni, mindenki saját maga dönti el
2017. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges de megpróbálom visszafogni magam xd
2017. aug. 18. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

A cikizőkön nemes egyszerűséggel át kell nézni - amikor cikiznek, - mint egy üvegtáblán.

Három-négy hónap alatt "leszakadnak rólad", ha látják, hogy feleslegesek az erőfeszítéseik!


A dohányzásról néhány gondolat:

Nem túl nehéz rászokni!

Elképesztően drága.

Rombolja az egészségedet, - élen a keringési rendszerrel!*

Függőséget okoz.

A dohányzás köré épülő emberi kapcsolatok többsége link, - csak az idő közös elütéséről, kéregetésről, tartalmatlan, semmitmondó beszélgetésekről, alkalmi "szövetségekről" szól többségük.

A dohányos emberek többségének bűzlik a keze, a haja, a ruhája - és ha igénytelen, - a szája is a dohányzás következményeként.

Sok dohányos nincs tisztában a dohányzást övező kultúrával, - minősíthetetlenül viselkedik.

Rendkívül nagy akaraterő kell a dohányzásról történő leszokáshoz is, - gyakran orvosi segítséggel SEM sikerül abbahagynia számos embernek!


*Ki is vagyok akadva azon, hogy milyen apropóból keresztelték el a dohányárusító helyeket "Nemzeti Dohánybolt"- névre! - Az én tudatomban nem lehet nemzeti az a hely, amely a halált osztja (jó pénzért), - de mondjuk, mások az értékrendjeim azokhoz képest, akik ezt, ebben a formában bölcs dolognak vélték.


Személy szerint 13 éven keresztül dohányoztam és saját akaraterőmből szoktam le róla, - nagyon is jól tudom, hogy mikről írtam Neked.

2017. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Az ivászatot már nem fejtem ki, - azt nyolc évig űztem és jelentősen megváltoztatja az embert!
2017. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Én 11 éves voltam, amikor az osztálytársaim közül többen elkezdtek cigizni, tehát 14 évesen már neked is lehet tapasztalatod arról, hogy hogyan kell nemet mondani az ilyenekre. Remélhetőleg jó gimibe kerülsz, azon belül is jó osztályba, ahol lesznek olyanok többen is, akik ugyanúgy gondolkodnak, ahogy te. Velük foglalkozz majd, ne a bagós-ivós-csajózós társasággal.
2017. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
En 16 vagyok, elit suliba jarok. 33 fiu osztaly tarsam van, egyetlen lany vagyok az odztalyba. Az osztaly 15 szazaleka dohanyzik kb, 10 szazalek fuvezik is. Ez kb az egesz suliban realis arany. Van kb 3 alkesz osztalytarsam, mondjuk egyik mar 18 eves... (2x bukott) de ennyi :D nem dol fel a vilag ha 14 evesen elszivsz egy fuves cigit ...semmi nincs benne, mintha meg se tetted volna. A hatas limez 0. :D (Nem vagyok emelt matekos xd
2017. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!