Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kezdjek el iskolába járni?

Hogyan kezdjek el iskolába járni?

Figyelt kérdés
1 hétmúlva kezdődik az iskola és valamiért félek bemenni... szerintetek hogy vegyem rá magam? Múlt évben is ez volt és anyám így is mérges volt és nem szeretném megint hogy mérges legyen rám!
2017. aug. 25. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Menjél el, és első nap után vegyél magadnak valami szépet. Így nem az marad meg, hogy milyen rossz nap volt, hanem hogy jaj, de szép dolgot vettem!
2017. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor te iskolába mész, én az új munkahelyemen kezdek. Szerintem drukkoljunk egymásnak.
2017. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

...második vagyok


Még annyit, hogy nem írtad meg konkrétan mitől félsz (új tantárgyak, új tanár, többi gyerek?) esetleg akikkel ott jóban vagy, beszélgess velük amikor alkalom adódik rá, vagy ha nem vagy senkivel különösebben barátságban, hát barátkozz! Nézz szét más évfolyamoknál is, ne csak az osztályodban

2017. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Állj úgy hozzá, hogy : "Ez az én évem. Az idei év király lesz. Bemegyek és tök jól fogom érezni magam.." :)
2017. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért volt mérges? Azért, mert féltél? Arról nem tehet az ember, ha időnként fél...
2017. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez megvigasztal, akkor nem te vagy az egyetlen aki fél bemenni az iskolába. 2,5 hónap vakáció után mindenkiben benne van a félsz, hogy mennyit változtak az osztálytársak, milyen lesz a tananyag és hogy még jó soká lesz megint nyár. Én most leszek végzős (12.) de még mindig olyan érzéssel sétálok be szept. 1-jén a kapun, mint anno 10-ben. Hidd el, hogyha visszaszokunk, akkor már menni fog minden mint a karikacsapás! Fel a fejjel, rendi?😉
2017. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak menj be az iskolába, és kész! A kifejtésed alapján nem ez lesz az első napod ott.
2017. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI A VÁLASZOKAT! Igazából azért félek bemmni mert elég sokszor volt hogy csufoltak engem meg nem hagytak és inkább ezért! múlt évben iskolát próbáltam váltanide nem tudtam mert az összes tele volt és 2 hétig nem mertem bemenni és anyum ezértvolt kiakadva.De mostmár próbálok bemenni és nem meghallani a sértő szavakat!
2017. aug. 27. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bánt, amiket mondanak akkor képzeld azt hogy van előtted egy pajzs/buborék. Így téged nem ér el a sértés. Ezt még egyszer a sulimban mondta a mentálhigiénés. :)
2017. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!