Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Várjátok már szeptembe...

Diákok! Várjátok már szeptember elsejét? Örömmel mentek iskolába?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 10:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom,visszatér a stresszes időszak,túlterhelés

Egy gimnazista lány

2017. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Ki megy örömmel iskolába, most komolyan?

Mert, h én nem az biztos...


Megint jöhet a kínlódás, a rengeteg stressz.

A koránkelés és fél tizenkettkor meg alvás. A 7-8 óra iskolai bent levés+ otthon 5+ óra tanulás meg még a rengeteg hf. (Minden tantárgyból) kivéve tesiből és énekből, a kettőkori ebédelés.

Mindennapos felkészülés, a rengeteg felelésre, dolgozatírásra.


Ha külföldön lennék és nem ilyen szituációkkal kéne szembe néznem akkor bizony várnám...

14/l

2017. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Most megyek 8.-ba. Sztresszes lesz a felvételi, sok házi és rengeteg óra. Meg a sulinkban minden évben kell a nyolcadikosoknak táncolni farsangkor.

Szóval rohadtul nem várom, hogy megint egy sz@rkupac legyek idegileg.

2017. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szívatós tesióra, amihez hiába állok úgy hozzá, hogy jó lesz, a végére az életkedvem is elmegy. Felelések, dolgozatok, amin megint túl sokat fogok stresszelni, aztán orrvérzés lesz a vége. A reggeli étvágytalanság, ami miatt nem eszek reggel, a suliban pedig nem lesz időm rá, ezért 3-kor jutok először kajához. Osztálytársak, akik folyton balhéznak, órákon pedig dumálnak és beszólogatnak, ezek után pedig még őket szeretik a tanárok.

Már most gyomorgörcsöm van, pedig még el se kezdődött.

15/L

2017. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Én egyáltalán nem...Egész nyáron boldog, élettel teli voltam. Most viszont megint kezdődik elölről a szenvedés, a magány, a megaláztatás és talán még depressziós is leszek. Nem tudom hogy fogok túlélni ezt az újabb tanévet, de néha már minden életkedvem elszáll, annyira elegem tud lenni az iskolából.
2017. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Én nagyon várom már!^^
2017. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nem várom.
2017. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
12.-be megyek és érettségizni fogok, úgyhogy parázok :D Nem hiányzik ez a csomó tanulás de muszáj lesz, ha le akarom tenni az érettségit.
2017. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
A suliban mi stresszes? Mondjátok már el...
2017. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem várom mert:

-az osztályban egy barátom sincsen

-angolból előrehozottaznom kell

-mert reggel 6-tól este 10-ig minden hétköznap le leszek terhelve. Ráadásul hétvégére több házit adnak, egy nap alatt nem lehet befejezni. Így nincs egy teljes napom se rendesen pihenni


Várom mert:

-a legtöbb tanárom jó órákat tart, és szeretek részt venni rajtuk

-idén van a mi osztályunk diákcsere programja

-végre van faktos órám, így a két kedvenc tárgyamat emelt szinten tanulhatom

-fakton hátha megismerek valakit akivel össze tudok barátkozni

2017. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!