Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Várjátok már szeptembe...

Diákok! Várjátok már szeptember elsejét? Örömmel mentek iskolába?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 10:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
12%
És mindez megszűnne, ha korán lefeküdnél aludni és készülnél rendesen az órákra. Nagy problémák.
2017. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
69%

Akkor látszik, hogy te nem vagy iskolás. Vagy ha mégis, nem tudom hogy az milyen alul csúszott iskola lehet:)


Látom nem tudod felmérni, a mondatok lényegét:)

Ezért muszáj lesz elmagyaráznom:

1.Mikor érek haza az iskolából?

3kor, de van olyan de ritkán, h 4kor

2. Fekvési idő?

Azt nem én határozom meg, hanem a tananyag. Lehet, hogy nem érted de ez így van. Pénteken mikor haza jövök az iskolából mindig ledőlök aludni kb 15:40kor. Mert hulla fáradt vagyok. És ugye elég korán kell kelni.

3. Tanárok?

Olyan rosszul tanítanak, hogy az már röhej. A legtöbb elhadarja a mondatokat és így nem sok mindent lehet megérteni. És minden nap valami újat veszünk. Szó, ha nem értetted meg pl a tegnapi anyagot, akkor szarba vagy mert 1 nappal később +egy-két újat hozzávesztek így nem tudod felemészteni a tanultakat.

4. Dogák?

Azért minden napi dolgozat írás egy kicsit sok, úgy gondolom.

Vagy minden másnapi..

Nem volt olyan hét ahol nem írtunk volna egy dogát sem (max csak a nyári szünet előtt egy héten nem volt sm extra)

5. Felelések?

Vagy doga vagy felelés. De minden nap v minden másnap valamiből.


Utolsó előtti voltam:)

Remélem tudtam segíteni a megértésben és az átlátásbam.

2017. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
24%

1. Van aki este 6-kor ér haza a munkából, mégis van ideje mindenre.

2. A dolgozó emberek nagy része gyakorlatilag nem is alszik, mert nem jut ideje rá, ráadásul korábban is kelnek, mint az iskolások.

3. Ezért vannak a tankönyvek, és az internet. Manapság már mindent meg lehet tanulni magadtól. Régen nem állt rendelkezésre ennyi forrás, csak amit a tanár lediktált, viszont mára fordult a kocka. Ez csak egy rossz kifogás.

4-5. Én is voltam iskolás, és nem éltem meg ekkora stressznek a mindennapi dolgozatokat és feleléseket. Napi 1 óránál úgy sem kell többet tanulni. Minimális energiabefektetéssel ez a probléma is megszűnne.

2017. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!