Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen az 5. osztály? Milyen...

Milyen az 5. osztály? Milyen tantárgyak lesznek? Nektek mi volt a kötelező olvasmány akkor?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
ugyan azok a tantárgyak lesznek, mint eddig,, meg talán fizika, biológia, kémia. kötelező olvasmányra már nem emlékszem mert soha egyiket sem olvastam, mivel utálom ha köteleznek valamire. Nem kell félni egyik osztálytól se. Én is féltem, meg untam, de most vissza sírom. Sose lesz annál jobb dolgod mint amikor még csak tanulnod kell.
2017. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Pál utcai volt a kötelező,

Történelem, dráma, néptánc volt az új tantárgy.

Az 5. visszatekintve nem volt nehéz, ha eddig tanul valaki folyamatosan, annak szinte semmi az egész.:)

Persze a kötelező olvasmány és új tantárgyak közt lehet eltérés, fogalmam sincs, nektek lesz-e tánc.

Év elején (legelső napokban) szerintem meg fogja mondani a magyar tanár, hogy mi lesz a kötelező.


Most jártam ki az 5. osztályt.

2017. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Hello! Én most leszek 6.-os szóval nem rég végeztem az 5.-et. Nos új tantárgy... Történelem, földrajz, biológia, nálunk új volt még az erkölcstan/hittan, és az osztályfőnöki is új volt nálunk. Kiss3 nehéz, egy figyelsz rendesen az órán akkor egyből megérted és a gyakorlás is persze. Kötelező pedig a Pál Utcai Fiúk, de lehet más lesz.☺ Sziasztok!😊✌ 12/L
2017. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz. Nálunk a történelem, etika/hittan volt az új. Pál utcai fiúk volt a kötelező olvasmány. /leendő hetedikes lány/
2017. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Nálunk most hetedikben jön a biológia, kémia, fizika, földrajz.
2017. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: nekünk is lett hittan/erkölcstan, kifelejtettem :D
2017. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Én nagyon félek a felső miatt,de szinte mindrn tanárt ismerek,mert bátyám is ebbe a suliba járt.Még 1 kérdés:Hogy csillapítsam az izgulást?
2017. aug. 29. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudod csillapítani:/ DE! Bízz magadban, biztos ügyes leszel, könnyebben fog menni, mint ahogy elképzeled, szerintem!:) Nem kell félni sem, minden egyszerű lesz:)) Sok sikert!
2017. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Kvantummechanika,atomfizika,termodinamika
2017. aug. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!