Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudom, hogy ez egy nagyon...

Tudom, hogy ez egy nagyon hülye kérdés, de miért halt meg Márkus?

Figyelt kérdés
Szóval. Idén volt kötelező olvasmányunk az Ábel a rengetegben és most végeztem vele. Itt gondolkodom egy órája, mert gondolom, hogy van valami mélyebb jelentése annak, hogy Márkus pont akkor, illetve ilyen körülmények között halt meg. De paraszt vagyok, és nem jövök rá. Olvasónaplókból, elemzésekből sem jöttem rá.. Valaki tudja, mert nem tudok miatta aludni 😂

2017. aug. 24. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert beteg volt -
2017. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tüdőbeteg volt -
2017. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lázas is volt

(a végén)

2017. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert behúzták a redőnyt, és rászóltak, hogy most már kuss!
2017. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy beteg volt, arra gondoltam, hogy pont az után, hogy prédikált a jó útra térésről, pont akkor amikor imádkozni ment, pont az után, hogy megállapították, hogy ő bizony már nem beteg
2017. szept. 6. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!