Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert van ez? Valaki tud...

Miert van ez? Valaki tud tanacsot adni? Nagyon megkoszonnem mert elegge kiborit ez az egesz

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron sulit váltottam(még 2 tesommal együtt, de ez nem lényeg) és nem bírtam bejárni a suliba, egyik este összeestem, aztán a kórházban azt mondták hogy nem fizikai(?) bajom van. Aztán minden reggel mikor suliba kellett mennem elájultam, hánytam, ment a hasam, minden bajom volt.

Felkerestünk egy pszihiátert, ő nem sokat segitett, aztán magántanuló lettem(osszesen 4 napot voltam iskolában) de nem tudtam levizsgázni, aztán most megint közeledik az iskola, megint jönnek a tünetek, az évnyitó vége óta sirok, az elozo iskolamban rengetegszer piszkaltak, nem tudom ez hatassal lehet e erre is:/

Segitseget szeretnek kerni, mert teljesen tonkretesz ez az egesz, ja es meg annyi h a tesommal jarnek egy osztalyba

15/L



2017. aug. 31. 21:33
 1/3 anonim válasza:

Ha biztosan nem fizikai bajod volt akkor valami lelki főleg ha piszkàltak is az osztàlytàrsaid.

Hasonlón àtmentem màr én is,a sok idegen ember társaságàtól gyakran rosszul lettem, szerintem valami ilyesmi lehet nálad is.

Ne félj, ha új helyen vagy új esélyeket is kapsz. A piszkàlàs meg leginkább irigység miatt szokott lenni, ugyanolyan ember vagy mint ők, ne érezd rosszul magad mèg ha hibáznàl se.

Jó ha van nàlad valami ami megnyugtat (pl zene,akàrmi), vagy ha érzed hogy màr nagyon sok akkor el is vonulhatsz akàr kicsit valahova megnyugodni. Ha meg ott lesz a testvéred is nagy gàz nem lehet, valakit legalàbb ismersz is.

Kitartàst! :)

2017. szept. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bejarni sem birok, ma reggel is osszeestem mar, hanyingerem van, egyszer mar hanytam is, faj a fejem, lazas vagyok(az idegessegtol meg a sirastol) tehat minden bajom van mar most:/
2017. szept. 1. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló bát hányásnál tovább hála istennek nem jutottam szintén magántanulóságal akartuk megoldani a problémát de valami indokból a suli azt montha hoogy nem ígyhát kijöttem anyámhoz németországba (a történet jóval hosszabb csak nem szeretek írni :D) és ugye ott járta suliba nekem itt megszűnt, ami nem csoda tekinve hogy itt ha akarna sem tud senki beszólni mert még nem tudok németül neked abban szerencséd van hogy a szüleid nem azt mondják hogy "nincs is semmi bajod csak megjátszod" meg a "na játdzd itt a hattyú halálát mimcs is semmi bajod" stb. A te problémádra szerintem jó megoldás ha egyszerüen csak a tesóddal foglalkozol tehát nem figyelsz másokra és akkor hátha elmúlik (bár nekem speciel pont az oldotta meg hogy más suliba járok) persze a csak a tesóddal foglalkozol féle megoldás sem játszik ha nincs jó kapcsolatod a tesóddal akkor viszont tényleg kell valamit találnod ami elvonja a figyelmed a suliról pl egy játék, barát, vagy hasonló mert ha visszagondoölok nekem ez az eggyüttes szüntette meg a problémet (tehát volt valaki akivel suli után beszélgethettem / játszhattam + ugye az új suli)és mivel arra gondoltam hogy "ha majd hazaérek akkor beszélgethetek Xy-nal" bár azt hogy most hogy lesz nekem is ez az év az jó kérdés mert a barát az kikerült a képből sőt nem mellesleg költözés miatt egy jóideig net sem lesz rgo nem tudom hogy hogyan foglaljam el magam. Ui.: még az elején azt írtam nem szeretek írni. hát nos ez igaz is csak aha belekezdek valamibe akkor már végigcsinálom és csak jönnek a gondolatok [ezért szeretek inkább beszélni] és nem bírok néha leállni aber azt itt inkább befejezem remélem segítettem 15/F
2017. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!