Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom mit tegyek, gúnyolna...

Nem tudom mit tegyek, gúnyolnak, kinevetnek és utálnak az osztálytársaim. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok. Tanán másfél éve kezdôdött, hogy elkezdtek furán tekinteni rám az osztálytársaim. Addig sem voltam a kedvencük, de nem bántottak. Megtudtam, hogy a legjobb barátnômre és rám gúnyneveket aggadtak. Bármit csinálunk nevetnek. Nem a saját nevünkön hívnak, hanem ezeket a gúnyneveken. Nem tudom mit tettem ellenük, de nagyon bánt a dolog. Velük vagyok egész nap, és nagyon zavar, hogy ennyire semmibe vesznek. Nem akarnak egy légkörben lenni velem. Én kicsit visszahúzódó vagyok, kevés de igaz baràtom van. Nem tudom mit tegyek, hogyan tegyem magam túl ezen. Ha kérdés van, vagy valami nem egyértelmû kérdezzetek nyugodtan, akár privátban is. :)

2017. jan. 27. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
A bandavezért intézd el, hogy megemlegesse.
2017. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Úgy van, ahogy az #1 mondja. Ilyenkor a "fejet" kell célozni s a többi is hullik vele együtt :)
2017. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Intézze el a bandafejet? :D Mert az olyan könnyű, mi?


Szüleidnek, osztályfőnöknek, tanároknak próbálj meg először szólni, ha nem sikerül így se megoldani a problémát, akkor amennyiben lehet, válts osztályt/iskolát! Az ilyen barmok maguktól nem állnak le, de ha visszatámadsz, megvan rá az esély, hogy még jobban piszkálni fognak.

2017. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 persze, csak be kell vinnie egy fegyvert s halomra lőni mindenkit. Amcsiban így intézik az ügyeket XD

Manapság már általános dolog :D

2017. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szóval jah, a fejet kell célozni XD
2017. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ok nélkül bántanak, az róluk mutat egy nagyon silány erkölcsi bizonyítványt. Gyűlölöm az igazságtalanságot, különösen az ilyen eseteket, ahol valakit kipécéznek és folyamatosan bántanak. Én a helyedben vinnék egy doboz tojást be és amikor elkezdenek rajtad nevetni a pofájukba vágnám egyenként. Adjon az erőt, hogy még jó másfél évet kell kibírni ezekkel a szemét embercsökevényekkel, utána a főiskolán vagy egyetemen, ahol továbbtanulsz majd, rengeteg jó emberrel fogsz megismerkedni. Zárd ki az utálatukat, zárd ki a gúnyos kacajukat a bántalmazódnak, ha kell üvölts hangosan a képükbe, állj ki magadért, mert SENKINEK sincs joga ok nélkül bántani mást! A lényeg, hogy valahogy mutass erőt és ne hagyd, hogy prédát lássanak benned. Gondolj bele, mi vesztenivalód van, ha leüvöltöd az utálóid fejét. Semmi. Sok sikert és légy erős!
2017. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért cikiznek?Származás,csúnyság,szegénység?
2017. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miért bántanan. Ha tudnám megpróbálnék változtatni rajta. Igyekszem figyelmen kívül hagyni a hangjukat, a nevetést, de nem olyan egyszerû, ha 30 emberbôl 20 ilyen. Tényleg nem tudom mit tettem, amiért ennyire utálnak. De ha ennyien gúnyolnak valamit csak tettem nem? Nem lehet, hogy az egész az én hibám? Lehet, hogy valakit akaratlanul bántottam meg. Vagy nem tudom. Nem tudom, mennyit segítene, ha visszaszólnék, szerintem csak rosszabb lenne.
2017. jan. 28. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Most a légősszinteben mondom, velem is ezt csinálták, életem legrosszabb 7 éve volt. De túléltem. Mostani osztályomba ilyen nincs. Igaz egy kopasz, 97 kiló tiszta izom, tetovált fiúnak ki mer beszólni. Pedig ha tudnák valójába milyen is vagyok :) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy túl kell élni. változni fog a helyzeted :) kitartást :)
2017. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

NAgyon sajnálatos hogy veled is ezt csinálják, mint velem. Én egy 11/L Vagyok de attol függetlenül nagyon sokat piszkálnak és szekálnak is.... mivel én is olyan vagyok mint te, visszahúzodtam és mindig a "kispadon" ültem. Sehova sem engedtek amikor odamentem már sehol sem volt hely, kibeszéltek a hátam mögött....nagyon fájt, de nem szóltam senkinek, mert féltem. Azóta megjavultak a dolgok, és az emberek is megváltoztak :) A tanácsom pedig(mondjuk furi hogy pont 1 11 éves akar tanácsot adni, de ez nem lényeges): légy bátor (ez nem mindig jó) de add vissza nekik azt amit érzel! Tudom hogy hülyén hangzik, de egyszer biztosan kifog törni belőled ez a dolog.Ha nem is most, akkor talán holnap, de kifog! Én nekem volt egy jó barátom aki közel állt az osztályhoz, és neki elmondtam mindent egyszerűen kitört belőlem.... Aki, mint kiderült elmondta az osztálytársaimnak ők meg idővel, de megértettek és megbánták azt amit tettem. Lehet hogy hatalmas baromságot írtam le de azért remélem segítettem :)


11L

2017. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!