Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányos anyukák! Hogyan segithe...

Lányos anyukák! Hogyan segithetek a 3-os lányomnak barátkozni a suliban?

Figyelt kérdés

8 an vannak kislányok az osztályban.

Van egy kislány akiért mindenki rajong.Pl.Csapat játéknál mindenkit "bevesz" a játékba.Kivéve a lányomat :( .

Ha megkérdez mást hogy játszhat e velük,mindenki ehez a kislányhoz kűldi,hogy kérdezze meg.

Tavaly kerűlt az osztályba a lányom.Tanácsoltam már ,hogy próbáljon beszélgetni ezzel a lányal. De ő nagysága mégcsak nem is válaszol neki.

Szünetekben szivesen beszélgetnek vele amikor épp elfoglalt az "irányitójuk".

Most komolyan tanácstalan vagyok.Sajnálom a lányomat ma is egyedűl űlt az udvari padon mig ők kézilabdáztak...

Ti mit tennétek?


2017. szept. 1. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Sehogy, én is nyolc évig egyedül ücsörögtem, mert kb. mindenkinek megvolt a klikkje, vagy barátnője, nekem meg senki.


Ez van, nem mindenki népszerű, és tudod mit? SOKKAL jobban jártam, mert nem hazugságot tanultam, és a másik fúrását - mint ami ezekben a "bandákban" zajlik.

Együtt vannak, de közben utálják egymást. Szánalmas.

2017. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Beletörődnék a helyzetébe.

De látom,hogy szomorú. Látom ,hogy a másik 6 lány elfogadja,és igy nehezebb.

Nem átlagban nem fogadják be hanem egy kislány miatt tőlti egyedűl az alsós éveit.

2017. szept. 1. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem neked kéne megoldani, hanem az osztályfőnöknek. Ez nem a te kislányodról szól, hanem az osztályközösségről. Vesd fel a szülői értekezleten nagyon konkrétan, névvel. Ha az osztályfőnököt nem találod alkalmasnak megoldásra (neki erről a helyzetről tudnia kéne), akkor új iskola.
2017. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!