Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kedveltethetném meg...

Hogy kedveltethetném meg magam a tanárral?

Figyelt kérdés
Imádom a törit és most, hogy ilyen jó tanárt kaptunk mégjobban sikerült megszeretnem. Viszont amikor elsős lettem ebben a suliban az eléggé gyerekes viselkedésem miatt szerintem "megutált" vagyis nem biztos h nem kedvelt, de inkább csak úgymond elviselt. Többször is rajtakapott puskázáson amit mára eléggé szégyenlek. Viszont sokat változtam az előző évben és minden órára/felelésre/felmérőre sokat tanultam és meg is lett az eredménye, kitűnő tanuló lettem a tárgyból, de úgy érzem nem bízik bennem és volt h át is kutatta a padomat, hogy nincs e puskám, ami elég kínos volt persze nem talált semmit sem. Félévkor pedig hiába álltam hasonlóan mint egy osztálytársam én nem kaptam meg a kiéremelt töri ötösömet szóval idén mit kéne tennem ahhoz hogy kedveljen ?
2017. szept. 2. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd. Ha nem valtozott meg akkor, akkor most sem fog, "elkonyvelt" maganak.

Tanulj es sz*rd le, hogy mit hisz rolad.😀

2017. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt annyira elszomorító hallani, azaz olvasni, hogy elkönyvelt magának... Tudom hogy lehet így van de én mindent meg szeretnék tenni annak érdekében, hogy ne az a kép legyen meg a fejében amit anno elsőben a hamis, megfelelni akaró énemról kialakított a fejében...
2017. szept. 2. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos en is hasonlo helyzetben vagyok. Kilencedikben nagyszaju voltam nagyon, de nem ugy ertve hogy visszabeszeltem a tanarnak, hanem sokat beszelgettem a padtarsakkal es egyszer puskaztam is, ahol persze lebuktam.

Na, en azota el vagyok konyvelve nala. Most vagyok 11.-es, es elegge megvaltoztam tizedikre, de ugyanugy kezelt akkor is. Vittem neki csokit is evkezdesre. Elultetett mindenkitol, dogak elott a fejem folott allt.

En megtanultam, hogy nem kell torodni vele. Ha nem kepesek elfogadni, hogy az emberek marpedig tudnak valtozni, akkor igy jartak. Az a lenyeg, hogy az adott targybol jo legyel, es nem az, hogy a tanar birjon

2017. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak nekem mégis sokat számít mit gondol rólam, lehet ez a baj velem, hogy függök mások véleményétől...

Mellesleg köszönöm mind2 választ:)

2017. szept. 2. 23:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha beszélnél a tanároddal?
2017. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél minél aktívabb az órán, jelentkezz sokat, válaszolj a kérdéseire, így látni fogja, hogy figyelsz, és érdekel téged a tantárgya. Esetleg még jelentkezz önként felelőnek vagy dolgozatírásra, és akkor is láthatja, hogy készültél.
2017. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek jelentkezni vagy így hátha rosszat mondok vagy nem is tudom megmagyarázni...
2017. szept. 3. 00:05
 8/11 anonim válasza:
74%
Egyetértek az előttem lévőkkel! Szard le, nem éri meg, bármit csinálhatsz, ha ő utál akkor is fog utálni ha mindent jól és precízen csinálsz. Engem is megutált a tesi tanárom 9.- be azóta is utál(11-es vagyok), pedig próbálkoztam megszerettetni magam, de semmi. Maximum tényleg csak annyit tehetsz, hogy mindig tanulsz és mostmár NE PUSKÁZZ! Talán akkor kicsit jobb lesz a helyzet. És ha tudsz valamit mondd bátran, rossz válasz és? Legközelebb jó lesz. Ja és semmiképp ne beszélj vele, én megpróbáltam hát mit ne mondjak rosszabb lett sokkal.
2017. szept. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha készülsz, akkor biztosan lesz olyan kérdés, amire tudod majd a választ. De ha mégis elrontod, az sem baj, mindenki szokott hibázni, más is mond rossz válaszokat, és nem történik semmi. De a tanár ebből is csak azt fogja leszűrni, hogy te próbálkozol és figyelsz. Hiszen akit nem érdekel, aki nem figyel, az úgysem jelentkezik soha. Ha nem mersz jelentkezni, akkor az egyik órán figyeld meg, hogy hány kérdésre tudtad volna a választ. Ha eddig tanultál, akkor biztos lehetett sokszor olyan, hogy valaki válaszolt a tanár kérdésére, és te azt érezted, hogy ó, ezt én is tudtam volna. Csak figyeld meg, hogy te is tudtad volna a választ, és ez adjon önbizalmat, hogy a későbbiekben te is jelentkezz. :)
2017. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy rakás szorgalmit, legyél aktív nagyon az óráin...Dolgozz duplán, dolgozz előre...Nézd a tanárt miközben magyarázz és vágj értő fejet...Jelentkezz nagyon sokat...Segíts annak akinek nem megy...Dogákat írd meg nagyon jól...plusz,ha a doga után van egy pici időt vegyél elő egy lapot és írj rá olyat amit nem kérdeztek a dogába, de te mégis letudod írni...és nem a plusz pontért, hanem a tanár miatt, hogy lássa, hogy te tutira tudod...de biztos adna rá neked pár ponton 2-öt biztos az meg már viheti fel a jegyet...Nálam már ez a túlságos igyekezet egyszer bejött, bizti nálad is bejönne...
2017. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!