Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz vagyok, ha nem...

Nagyon gáz vagyok, ha nem mobilozok órán?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim kb harmada telózik szinte minden órán.

Messenger, Facebook, szelfik, játékok.

Én viszont nem, egyrészt mert a telefonomon nincs semmi és a net sem működik rajta+ a Messenger se fut el, másrészt félek, hogy lebuknék, mert elöl ülök, harmadrészt, elfoglalom magam mással.


Ez mennyire ciki így gimi 9.-ben?



2017. szept. 7. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki? Én akkor mobilozok órán, ha szabadfoglalkozás van, vagy előbb elkészülök egy feladattal, mint a többiek. Ha magyaráz a tanár, figyelek. Ennyi.
2017. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ravaszul megfogalmazott kérdés... Ja, nem.

Ettől még nem leszel értékes ember. Inkább alkoss valamit!

2017. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel, mert fényezni akarom magam, meg őket becsmérelni, hanem, mert kimaradok valamiből és ez nem tudom mennyire gáz e és, hogy ez befolyásol e valamit az osztálytársaimmal való kapcsolatomban. Kiközösíthetnek e ezért például.
2017. szept. 7. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De ők egymással kommunikálnak vagy mindenki magában elvan?

Szünetben beszélgettek?

2017. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jajj nálunk is ez van, azzal a kivétellel, hogy mindenki kocka, én nem értek semmi ilyesmit így beszédtéma sincs túlzottan...
2017. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Jól figyeld meg ezeket az embereket, mert nekik leszel a főnökük egyszer.
2017. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szünetben megvagyok kis túlzással szinte bárkivel 36 fős osztály, 18 lány, 18 fiú 4 fiúval jóba vagyok a többivel meg köszönőviszonyba, esetleg 1-2 szót váltok velük pl.:hol lesz óránk?, te is unatkoztál? jó étvágyat! egészségedre!(szóval ilyen alap dolgok:D), a lányok közül meg kb 10-zel vagyok jóba, 2-3 aki nem szimpi, a többivel meg elvagyok, ha éppen úgy adódik.


Köszönöm a válaszokat amúgy!:)

Aki a főnököset írta: egészségügyi pályára szeretnék menni, nem vágyok főnökösködni.:D

2017. szept. 7. 16:50
 8/13 A kérdező kommentje:
ja, ők a face csoportba raknak fel képeket, esetleg játszanak valamit telón, úgyhogy ja, kapcsolatban vannak egymásssal.
2017. szept. 7. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem így nem gáz. Nem maradsz ki semmi fontosból.
2017. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Akkor lennél gáz, ha mobiloznál.
2017. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!