Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy magyarázzam ki hogy ne...

Hogy magyarázzam ki hogy ne táncoljak? 17/L

Figyelt kérdés
Szóval lesz egy ilyen hülyeség a suliban és akkor táncol minden osztály meg valaki zenél vagy énekel stb és mivel az osztály táncol ezért mindenkinek kell. De én nem akarok. Viszont az osztályfőnököm tudom hogy azt fogja mondani hogy márpedig akkor is táncolok. De nem akarok. Egyrészt a próba csomó időt elvesz, az alkatom miatt nem is szeretek táncolni, simán nem áll jól, zavarban vagyok az emberek előtt főleg ha még táncolni kell, ha nem lesz véletlen párom még szarabb az egész, amiatt érezném lúzernek magam, ráadásul tudom hogy állunk anyagilag és nem biztos hogy anyuéknak lesz pénze a tanárfizetésre meg ruhakölcsönzésre. És nem akarok ebbe a szituációba keveredni. De nem akarom ezeket mondani mert kínos. Ráadásul múlt évben törött kézzel alig akarta engedni hogy ne táncoljak. Annyi győzte meg hogy ha elmozdul a csontom darabja műteni kell. Nem kényszeríthet tudom de mégis mit csináljak? Tegyem meg hogy simán nem megyek próbára? Vagy adjatok már valami tanácsot. (Gimi egyébként)
2017. szept. 7. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Ha muszáj, akkor muszáj. Szerintem ne bomlaszd a közösséget azzal, hogy csak te egyedül nem táncolsz. Ezt sem a tanárok, sem az osztálytársak nem nézik jó szemmel. Az életedben annyi nagyobb és nehezebb döntést kell majd meghoznod, hogy egy ilyen tánc mizéria eltörpül mellettük.

De! Te ismered milyen az osztályfőnököd. Ha alapjáraton rendes, akkor beszélj vele, mondd, hogy nem szeretnéd, görcsösen érzed tőle magad. Mondd, hogy sajnálod. Egy osztályfőnöknek muszáj támogatnia a diákjait, ez is a dolga.

De inkább az elsőt javasolom. Biztos van az osztályban jó barátod/barátnőd, beszélj velük, hogy támogassanak.

2017. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is volt, egyik osztálytársam felhívatta az anyjával az ofit és az anyja mondta, hogy a fia pánik beteg és nem kéne szerepelnie.(persze semmi baja nem volt a srácnak, nem akart szerepelni)
2017. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

dönts mi a kínosabb.

1:elmondod a tanárnak,hogy csórok vagytok,és te nem is szeretsz táncolni,stb.

2: vagy táncolsz.

2017. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
láb törés nem játszik?
2017. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem tudnak beszélni vele? Lehet, hogy ha ők kérnék, könnyebben megengedné.
2017. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Engem sok hasonló ért gimiben, úgyhogy most bemennék és elbeszélgetnék a tanárral hogy mégis hogy gondolja ezt. A tanár nem erőltethet rá egy diákra semmit, ez hatalommal való visszaélés.


A következő dolgot csináld: ha következőnek felhozza, megmondod hogy "Köszönöm szépen, én nem táncolok." Erőlködni fog. Nem szólsz vissza semmit. A próbára pedig nem mész el. Vergődni fog megint, de te megint nem mész el. Nem nagyon lehet mit tenni, passzívnak kell maradni.

2017. szept. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Nehogy kihagyd! Először én is húzódoztam, nem akartam táncolni. Sok próba, sok idő, sok pénz, nem lesz párom, és egyébként is hagyjanakbékénahülyeségükkel. Eljött az első próba. Nem mentem el. Másnap mindenki fel volt dobva, aki ott volt. Jól érezték magukat a próbán. A következő próbára én is elmentem. A vége az lett, hogy az egyik részben lementem spárgába és 6 fiú felemelt. A keringőt sikerült a szerelmemmel táncolni. Csodálatos volt. A pénzt összedobta a család. Tényleg nagy butaság lett volna kihagyni. Szerintem próbálj ki 3-4 próbát. Az első rossz lesz, bénának fogod érezni magad. A második még rosszabb lesz, mert szorongsz, hogy ez neked nem megy. A harmadikon viszont már fel tudsz oldódni. A tánc szuper dolog. Átmozgat tetőtől talpig, meggyorsítja a vérkeringésedet, jobb lesz az anyagcseréd és az agyad oxigénellátottsága is. Magyarul fogyni fogsz és könnyebben fog menni a tanulás.
2017. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

#1

"Ha muszáj, akkor muszáj."

Ez mi?

Dehogy muszáj.

Tanulni muszáj, hogy legyen jövője az embernek, azon kívül pedig semmi mást nem muszáj tenni az iskolában.

Osztály meg kit érdekel, érettségi után úgy is csak a közeli barátaiddal tartod a volt osztályból a kapcsolatot aztán annyi.

2017. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megmondod h ,, NEM AKARSZ és pá" , nincs olyan h kötelező tánc. Baromság, nem tehet semmit, vele vagy ellene. Nem mész probára nem fizetsz viszlát.
2017. szept. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem kötelezhet, beszélj az igazgatóval, vagy kérd meg a szüleidet, hogy beszéljenek az igazgatóval. annyi pont elég, hogy nem akarsz táncolni. nem kell megindokolni.
2017. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!