Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnak is van ilyen pocsék...

Másnak is van ilyen pocsék osztályfőnöke?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm egy nagy nulla, mintha nem is létezne, alig foglalkozik az oszályával, a heti egy osztályfőnöki órán kívül szinte sosem látni, azon az egy órán is alig beszél tíz percet, a többit eltelefonozza. A nevünkön kívül semmit sem tud rólunk, nem is nagyon érdekeljük. Az iskolából csak nekünk van ilyen béna osztályfőnökünk, ami furcsa, mert egy jó hírnevű középiskolába járok.


Másoknak is van ilyen pocsék osztályfőnöke?



2017. szept. 13. 18:35
 1/9 anonim válasza:
100%

Az öcsémnek rosszabb volt általánosban, konkrétan mást sem hallottak tőle, csak hogy nagy nullák, és egyikük sem fogja semmire vinni az "életben".


Amúgy három típusú tanár létezik, a tiéd pont a tengely közepén van. Hidd el, lehetne rosszabb is. Az a lényeg, hogy maradj motivált a tanulást és az előrehaladást illetően osztályfőnöki bátorítás nélkül is.

2017. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Egyik kollégám szokta mondani a diákoknak, hogy "ennyi pénzért ennyi jár".


Üdv, egy tanár.

2017. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van ennel rosszabb is, az idegbeteg fsz pl.
2017. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Örülnél neki inkább. Az osztályfőnök nem anyuka, ezzel szemben a mienk annak érzi magát. Állandóan mindent tudni akar és mindenért megpróbál leszidni. 19 évesen...
2017. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Igen másnak is ilyen.....

Már váltottam iskolát osztályfőnök miatt...

Amúgy én voltam a legjobb tanuló az osztályban, mégis cseaztetett.

2017. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*csesztetett.

(félreütöttem, már este van)

2017. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 1 pszihopata, alkoholista ofim, na ő biztos rosszabb volt mint a tied.
2017. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem regi osztfom volt pocsek..minden fontos dolgot amit tole kellett volna megtudnunk masoktol tudtuk meg es az utolso pillanatban es ketszinu volt.Persze minden kollega azt mondta rola h mindent megtenne ertunk meg h szeret minket de nekunk nagyon nem ez jott le.Meg neha konkretan megmondta hogy lilara ver minket ha nem hagyjuk beszelni..
2017. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nekunk is egy s...fej,pancser volt,1-2 kedvence volt es aki nem dolt be neki meg nem nyalizott,mert pasi azt csesztette

kis ember nagy egoval

allandoan politizalt,alkoholrol beszelt

meg le is akart itatni

2017. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!