Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rossz hogy magányos...

Nagyon rossz hogy magányos vagyok! Mit csináljak? Se barátok se barátnő. Ráadásul még egyedül is lakok! Miért ilyen pocsék az életem? Feleslegesnek érzem magam! Mit tegyek? 27f

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talalj magadnak egy hobbit. Nekem segitett. Elkezdtem lekotni magam, aztan kesobb mar jol ereztem magam egyedul, erre meg jottek emberek, akik hasonlo erdeklodesuek, es vegul talaltam baratnot is. Most boldog hazas ember vagyok. Persze ez nem egy het alatt jott ossze, de ha a hobbiddal elvagy, akkor mar jo uton haladsz.
2016. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi ami érdekel!lassan 3 éve ez van.Fogalmam sincsen mi lehetne a hobbim.
2016. nov. 1. 20:05
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
A szabadidődben mit szoktál csinálni?
2016. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tv,net mást nem szoktam
2016. nov. 1. 20:11
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Ennél konkrétabban? Arra akartam kilyukadni, hogy az ember a szabadidejében olyan dolgokat csinál, amiket szeret. Általában. Szóval a tv-ben, neten biztos vannak konkrét dolgok, témák amik érdekelnek. Ha pl. valaki szeret villamos képeket nézegetni, villamosról olvasgatni, akkor ha társaságra vágyik, akkor pl. vannak ilyen villamostalálkozók. Most csak egy példát mondtam.

Egyébként hol laksz?

2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nincsen semmi ami érdekel!

Somogy megyei vagyok

2016. nov. 1. 20:24
 7/19 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy oldottam meg, hogy hazaköltöztem a szüleimhez. Egyszerűen nem bírtam már azt, hogy annyi volt minden napom, hogy munka-otthon-munka-otthon. Aztán tök egyedül voltam, a munkahelyemen sem szóltak igazán hozzám...


Nem mondom, hogy ideális, de jobb itthon, mint külön élni egy másik városban.

2016. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Valami csak érdekel, akármi. Olyan nincs hogy az ég világon semmi. Pl a tévében mit nézel? Neten mit szoktál csinálni?
2016. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kizárt hogy haza költözzek!Akkor mév rosszabb lenne!
2016. nov. 1. 20:30
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Túl nagy dolgokra gondolsz. Ha ittvagy a Gyakorikérdéseken, akkor érdekelnek az emberek, a kérdéseik, a problémáik. Ha bekapcsolod a tv-t, akkor ha nézel egy műsort, akkor az is biztos érdekel, különben nem néznéd stb. Sok dolog érdekel téged, csak nem tudod, vagy nem vallod be magadnak.


Másrészt mi az, ami teljessé tenne az életed? Biztos álmodsz, fantáziálsz ilyesmikről.

2016. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!