Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár lettem 23 évesen....

Tanár lettem 23 évesen. Tiszta csaj osztályba fogok tanítani, most derült ki. Nem fognak túlságosan rám kattanni? Mit tehetnék? F

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 22:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%
Legyen eszed. Ha már ilyen fiatalon bekerültél szakmai tanárnak (bár ez nehezen hihető), ne legyél hülye, tanítani járj oda, ne csajozni.
2017. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Dicsekszel vagy panaszkodsz, de kicsit sokat gondolsz magadról. Ha nem csak álmodtál, akkor szedd össze magad! Legyen tartásod! Ilyen akaratgyenge tanárt bármilyen összetételű osztály megesz reggelire. Ha neked való ez a munka, akkor bírni fogod!
2017. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Ne reménykedj!!
2017. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 lewega ***** válasza:
62%
Tanár vagy? A helyesírást mégsem ismered? Nem oszályba, hanem osztályban, okoska! Ezért ilyen műveletlenek a mai fiatalok, mert a tanáraik is azok!
2017. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen rosszindulatú itt mindenki most?
2017. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 NigelB ***** válasza:
33%

Az egyetemen (mert ahhoz, hogy tanár legyél, ezt kell elvégezni) van pedagógia, pszichológia szaktárgy. Ott ezt a témát is tanítják részletesen. Ha erről nem tudsz, sosem jártál az ELTE-re, azaz kamuzol.

Arról meg már más is írt, hogy az öt év egyetem után még a szakvizsga is eltart egy ideig. Azaz 23 évesen nem lehetsz szaktanár. :(

2017. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
33%
Ha ezt a kérdést felteszed, akkor alkalmatlan vagy tanárnak. Kár, hogy csak most derült ki és nem rögtön az egyetem első félévében.
2017. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 VaHuPeJu válasza:
100%

Kedves Ismeretlen!

Ez leginkább nálad dől el. Neked kell beállítani magadat arra, hogy akit tanítasz az számodra semlegesnemű, még akkor is ha ez, az ő karatával látszólag ellenkezik. Szóval nem az a kérdés, ők kattannak-e, hanem hogy TE kattansz-e.

2017. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
25%

Ha csak megtudom, hogy bármelyikre úgy nézel, mint nõre: rojtosra verlek, és utána megfosztatlak a férfiasságodtól. Van 3 kis 20 körüli kínai ismerösöm, azok együtt nekem bármira képesek 50.000-50.000

forintért! Szóval nagyon vigyázz!!!!!

2017. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen félreértitek a kérdését.

Én dolgoztam olyan gyermekintézményben, ahol a nagylányok rákattantak a férfi kollégára, pedig nem 23 volt, hanem idősebb. Nem is egyszer. Egyik esetben jó viccnek szánták, mert a kolléga nagyon tartózkodó volt velük, pont emiatt.Folyton kötekedtek vele, hiányos öltözékben illegették magukat, stb.Vége az lett, kolléga elment.

Másik esetben viszont egy lány komolyan akart valamit a kollégától, de az világosan kifejezte neki, ezt tilos, hagyja abba, stb. Mire a lány feljelentette, hogy őt fogdosta a nevelő! Bosszúból le akarta járatni. Azonnali hatállyal az állásból felfüggesztették, elindult a "gyors" nyomozás, bírósági ügy lett belőle. A nevelő kikészült idegileg, otthagyta ő is a munkát, máshova ment dolgozni, ahol jóval kevesebb fizetést kapott, és azért sokan elhitték a dolgot, pedig mindenki ismerte a lányt, milyen sz...kavaró.

Vége az lett, lány beismerte hogy hazudott, de kollégát addigra jól meghurcolták, sokan azóta is azt mondják rá, pedofil. Holott semmit nem csinált.

2017. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!