Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan félek attól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan félek attól hogy megcsal a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem adott rá okot, bíznom kéne benne, mit tegyek ellene hogy ne zavarjanak körülötte a fiúk?

2015. febr. 10. 17:10
 1/7 Fényember ***** válasza:
azt nem tudom...csak ne emlegesd sokat neki...az én barátom folyton ilyeneket emleget hogy én úgy is megfogom csalni meg elhagyom meg stb(sose adtam ezekre a feltételezésekre okot)...már lassan minden nap azt álmodom hogy megcsalom valakivel úgy belém beszéli ezeket...mond neki ha ilyesmi bajod van de szerintem próbáld figyelmen kívül hagyni ha tényleg nem para a helyzet:)
2015. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Szóval szerinted is zavaró ha sokat hánytorgatom ezt fel?

22 éves vagyok egyébként, 1. barátnőm

2015. febr. 10. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Én bíznék a helyedbe addig, amíg nem ad valamilyen jelet arra, hogy megcsal! De akkor két lábbal rúgnám ki
2015. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És az se zavarjon ha például eszik valamit egy sráccal?

Meddig engedhetem el szerinted?

2015. febr. 10. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Az féltékeny, akinek nincs meg az egészséges önbizalma. Ha te tudod magadról, hogy te vagy számára az aduász, és tudod, hogy megtettél minden nap mindent, hogy ezt be is bizonyítsd, akkor nincs mitől tartanod.
2015. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon szeret és már ezerszer elmondta hogy nem csalna meg
2015. febr. 10. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Bízz benne bátran!

Egykor képes voltál valamivel "megfogni" Őt, és Téged választott a sok jelentkező közül. :)

2015. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!