Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem beszél az osztálytár...

Miért nem beszél az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Már évek óta! Egésznap csak ül egyedül és senkivel se beszélget..és ez már rohadt fura. Valami lelki gondja van vagy mi? Már az egész osztály szerint antiszociális.Szerintetek milyen okból ilyen??

2017. szept. 14. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem is van egy ilyen, óvodába egy helyre jártam vele, 6 évig évente párszor láttam, most egy iskolában vagyok vele. Ugyanúgy senkivel nem beszél, beszélni kb egyszer sem hallottam, talán max 1x. Nevét sem tudom.
2017. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok rossz tapasztalata van az emberekkel, nagyon érzékeny, "ha egyedül vagyok , tuti nem bánt senki" -elvet követi. Így biztosítja be magát, hogy ne sérüljön érzelmileg, lelkileg. Biztosra akar menni, fél, hogyha megpróbálna el kezdene barátkozni, és önmagát adná, pl mindenki rajong az osztályban egy bandáért, de neki pont nem tetszik, és ezt el is mondaná valakinek, fél, hogy nekiesnének a véleménye miatt. Csomó ember ilyen, hogy aki picit is kilóg a sorból, azt csúnyán leszólja; nem fogadja el a másikat, és ő ezt nem is meri megkockáztatni, hogy őt bántás érje, mert csak az őszinte kapcsolatokat szereti, ezért nem is mer nyitni mások felé. Vagy őszinte, és békés, értékes kapcsolata legyen bárkivel, vagy semmilyen, és a "semmilyen", az például a "tuti", így bebiztosítja magát, hogy tutkóra ne sérüljön.
2017. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Volt már ez a kérdés. Elég lesz egyszerre egy, te kis attention whore.
2017. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ő visszahúzódó. Nekem is van ilyen osztálytársam, és én is ilyen vagyok. Vannak hallgatag emberek, nem járhat folyton mindenkinek a szája.
2017. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet szorong. pl szociális fóbia
2017. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Jókor rakod ki ezt a kérdést az enyém után...
2017. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Valószínűleg engem is furcsának tart mindenkinek, de ha nem megy a beszélgetés és nem jönnek automatikusan a témák, akkor szerintem nincs érteme erőltetni. Egyébként én szívesen beszélgetnék egy ilyen széllyel, mert biztosan meg tudnánk érteni egymást.
2017. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszéltetitek eleget. Kérjétek ki a véleményét erről-arról, akkor majd beszél. Ne csak messziről figyeljétek, hanem próbáljátok kinyitni. Mind jól járhattok!
2017. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

Pszichés problémái vannak. Traumát élt át, vagy nehéz körülmények között élt. Nem fura, van ilyen.


"Már az egész osztály szerint antiszociális."


Nem antiszociális, hanem aszociális. Az antiszociális személyiség inkább a rossz tanulókra igaz.

2017. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál már vele beszélgetni?

Renélem cikizitek? Szegénynek épp elég baja lehet anélkül is.

2017. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!