Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem beszél az osztálytár...

Miért nem beszél az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Már évek óta! Egésznap csak ül egyedül és senkivel se beszélget..és ez már rohadt fura. Valami lelki gondja van vagy mi? Már az egész osztály szerint antiszociális.Szerintetek milyen okból ilyen??

2017. szept. 14. 20:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek az egyszerű dolgokról a legnehezebb beszélnie.

Ha ő tėnyleg hirtelen változott így ės nem az osztálybeli dolgok miatt, akkor más OKOZATA VAN.

Sokáig illett rám is hasonló jellemzés.

Közületek ketten kísérje haza valaki, de csak ha hagyja.

2017. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg otthon nem jó a helyzet, valamelyik szülője terrorban tartja, vagy mind2. Nem lehet könnyű neki. Ha érdekel a sorsa, akkor próbálj vele kedves lenni, de csak fokozatosan szólj hozzá.

Nekem is volt 1 évig egy ilyen osztálytársam, már 19 évesek voltunk, megmondom őszintén, nekem nem volt türelmem hozzá. Gratulálok neked, hogy érdekel és szíveden viseled a sorsát.

2017. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden esetbe azok a gondok, amit felsoroltak.

Vannak olyanok, mint pl én el tudok bárkivel beszélgetni, ha leszólítanak.


De alapon untatnak az emberek nagy része. Megszokott semmilyen témák, 0 hobbival rendelkező a legtöbb.


Ha meg problémája van s valaki tiszta szándékkal akar nyitni felé az nyugodtan tegye meg többször a nyitást s ha ki is nyitja a száját ne szembesüljön azzal pl másnap, hogy tovább lett mondva bármi, amit mondott.

A legtöbb tizenéves nem tudja tartani a száját és áskálódó a másik háta mögött...felnőttek nagy részére meg no comment milyenek tudnak lenni.

2017. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokaig ilyen voltam .Nekem nem volt pl otthon terror csak simàn alacsony volt az önbecsülésem és folyton azt láttam hogy mindenki jó valamiben meg full okosak ami ràm sokàig nem volt jellemző.igaz még most sem könnyű az ismerkedés de valamivel könnyebb.:)Csak akkor lett több az önbizalmam mikor versenyekre jàrtam valahogy kaptam rà lehetőséget és még az osztâkyér is tettem valamit nem csak ott ültem.
2017. nov. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Osztàlyért*
2017. nov. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

Én egy ilyen osztálytársamba voltam szerelmes :) Bájos, aranyos lány, soha semmi személyeset nem mondott magáról, és soha senkitől semmit nem kérdezett...

Azért jól elvoltunk a hátsó padban, kedveltük egymás társaságát, és így 7 év távlatából (ennyi ideje nem találkoztunk) sem értem miért nem jöttünk össze...


Szerencsére roppant türelmes ember vagyok, és sosem adom fel... mert élvezem a dolgot :)

2017. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Oda szoktatok menni hozzá? Beszéltek vele?
2017. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
26%
Nekem volt ilyen osztálytársam. Ő autista volt.
2018. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha nem beszél akkor mi van? Különben sem antiszociális, hanem aszociális.
2018. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Jó de rohadt idegesítő -.- vagy miért nem megy oda senkihez? Nem nekünk kell barátkozni vele..
2018. febr. 14. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!