Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mindig velem vannak...

Miért mindig velem vannak elfoglalva a lány osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok és pár másik csaj az osztályomban kikészít idegileg. Folyton én vagyok a beszédtémájuk, megpróbálnak mások előtt lejáratni. Olyan dolgok miatt szólogatnak be, hogy az már nevetséges. Pl. mindegyikőjüknek ilyen 3 cm-es műkörmeik vannak, amiket ilyen gusztustalan neonszínűre csináltatnak meg, nekem meg nincs műkörmöm, hanem az eredeti körmömet növesztettem meg és valamelyik nap befestettem világos rózsaszínre, egyáltalán nem is volt feltűnő. Erre ahogy reggel beléptem a terembe, már 2 perc múlva hallottam, hogy sutyorognak valamit és hallottam a nevem, meg olyanokat, hogy "fúj, de undorító", "milyen igénytelen, hogy nem vágja le", szóval eléggé egyértelmű volt, hogy a körmömről van szó :D Nem értem amúgy, ha szerintük undorító az, hogy az igazi körmömet megnövesztem, akkor az miért nem az, hogy ők meg műkörmöt rakatnak fel, ami ráadásul sokkal hosszabb is, mint az enyém?...

Vagy mondjuk év eleje felé befestettem a hajam (szőkésbarnából világosbarnára) és amikor beléptem másnap reggel a terembe, úgy néztek rám, mintha kb kopaszra borotváltam volna a fejem és máris rohantak oda egymáshoz, nem is tudom, miről beszélhettek..És az egyik fiú az osztályból meglátott az új hajszínemmel és annyit mondott, hogy jól áll, én meg megköszöntem és máris odaszólt neki az egyik qrva, hogy "Uuuu szerelmes vagy {az én nevem}-be???" és ezen vihogtak, aztán pár napon keresztül ment még ez az óvodás szintű csúfolódás, pedig azóta köszönésen kívül egy szót se beszéltünk azzal a fiúval, aki megdicsérte a hajam. Viszont nekik köszönhetően ő is megutált és amikor megint rákezdték, hogy biztos tetszem neki meg ilyesmi, már olyanokat szólt vissza, hogy "Fúj, dehogy, előbb leszek b*zi"...

Ha ezek alapján még nem tűnne az osztályunk elég óvodásnak, akkor majd most. Ugyanis ez a pár lány nem csak a kinézetemmel szekál előszeretettel, hanem a tanulás miatt is. Van köztük egy lány, akinél nagyobb parasztot még életemben nem láttam, nem bír egy mondatot úgy végigmondani, hogy ne legyen benne valami trágár szó, órákon is folyton röhögcsél meg a tanárokkal úgy beszél, mintha a haverjai lennének, előttük se tudja visszafogni magát, hogy legalább ne úgy beszéljen, mint egy kocsis. Komolyan úgy érzem már magam ebben az iskolában, mintha valami romákkal teli gyűjtőiskolába járnék..És a lényeg, hogy annyira irritál, hogy ez a lány végigpofáz minden órát, hogy egyszer, amikor mögöttem ült, hátraszóltam neki, hogy fogja már be, mert lehet, őt nem érdekli, amiről szó van, de én nem akarok megbukni (mint ő). Azóta kb minden nap beszólnak a barátnőivel valamit, hogy mekkora stréber vagyok, vagy amikor órán elkezdenek beszélgetni, mondják egymásnak, hogy "Kussolj már el, {az én nevem}-et zavarja, hogy beszélsz". Vagy van pl. egy tanárunk, aki mikor feleltet egy embert, mindig megkérdezi a felelet végén az osztálytól, hogy szerintünk ez hanyas felelet volt és volt, hogy kiment az a paraszt csaj és kb egy szót nem tudott az anyagról mondani, csak leállt ott viccelődni és a tanár is nevetett rajta, erre adott neki egy 4-est, mert milyen jó az előadásmódja..De könyörgöm, hiába adja jól elő magát, ha fingja nincs még arról se, mit veszünk egyáltalán, azt a kb 3 mondatot is, amit elmondott, a barátnője súgta neki :"DD Hihetetlen. Aztán következő órán engem hívott ki a tanár felelni és elmondtam mindent, amiről beszéltünk órán, csak annyi hibám volt, hogy többször is szólt a tanár, hogy mondjam már hangosabban, mert elég csendes vagyok. És a végén megkérdezte az osztálytól, hogy hanyast adnának nekem, erre az a pár lány az osztályból bekiabálta, hogy egyest, és a tanár közölte, hogy hát ő amúgy 5-öst adott volna, mert mindent elmondtam, de igazuk van a többieknek abban, hogy az előadásmódom borzasztó, szóval a kettő átlagát kapom, azaz egy hármast. És utána pár napig megint ez volt a téma, folyton annyit hallottam, hogy milyen okosnak hiszem magam, pedig csak egy kis senki vagyok, megérdemeltem, hogy szar jegyet kaptam, meg hogy most kiderült, ki tud boldogulni az életben...Persze ha másból kapok jó jegyet, akkor már nem jönnek ezzel, hanem amiatt szólogatnak be, hogy látszik, hogy az adott tanár kis kedvence vagyok...

Hogy lehetnek ekkora parasztok? Végzősök vagyunk mellesleg.


2017. szept. 16. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Végzősök, de hol? Általános vagy középiskola?
2017. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Középiskolában.
2017. szept. 16. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó suli lehet... Vigasztaljon, hogy már csak egy szűk év.
2017. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nemsokára vége... Nekem is kb ilyen osztálytársaim voltak mindigis. Az segít ha legalább 1 ember van az osztályból akivel jóban vagy. Valamint próbáld kizárni őket... Szünetben pl hallgass zenét vagy legyél azzal akivel jóban vagy. Órán meg a tanárhoz minnél közelebb ülj.
2017. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!