Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában minden szombat...

Mostanában minden szombat este otthon rohadok és netezek. Az egykori barátaim mind hátrahagytak és el is felejtettek. Azt hittem, hogy számíthatok rájuk, de lecseréltek sokkal viccesebb és érdekesebb emberekre. Érdemes lenne rajtuk bosszút állni?

Figyelt kérdés

Három évvel ezelőtt minden este volt kivel elmenni kocsmázni, röhögcsélni és új embereket megismerni. Teljes értékű ember voltam, de most már egy lelki nyomorék vagyok, aki ELVAN HÍZVA ÉS UNALMAS!

Nem vagyok vicces, ha viccelni próbálok az erőlködésbe megy át. Semmi érdekes sincs bennem. Lehet, hogy következő szombat este véget vetek a szenvedéseimnek de előtte kiküldök egy e-mailt az összes mocsoknak hogy érezzék hogy vér tapad a kezükhöz!


2016. febr. 21. 17:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Születésnapomon is csak a rokonaim köszöntöttek fel muszájból, senki más! Úgy fest hogy ez a rohadt világ nem nekem való!

De nem baj visszafizettek mindent!

2016. febr. 21. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:

"ELVAN HÍZVA ÉS UNALMAS!"

És még szánalmas is vagy.


Amúgy a bosszú kicsinyes dolog, másrészt ha eddig szartak rád, akkor utána is elfelejtenek téged 2 napon belül.

2016. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát nem vagy valami jó állapotban az biztos! Miért nem jársz el sportolni, ott szerezhetnél haverokat! Én pl. úszni járok, egy felnőtt oktatásra, más 40 másik úszni tanuló ember közé. Sok embert megismertem. Amúgy hány éves vagy?
2016. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lehetőséged megvan a változásra, kezdésként elkezdeni többet mozogni, lefogyni, és máris jobban érzed majd magad. Senki sem a rabszolgád, hogy egy életen át követ majd. Elhiheted, mindenkit magára hagytak már nem egyszer, akikre számított volna, ez van. Nekem is volt magányos időszakom.


Keress új embereket, ismerkedj többet, de először zárd le a múltat, bármennyire is sablonosan hangzik.

2016. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem csoda, hogy nem barátkoznak veled. Milyen ember az, aki saját bevallása szerint sem jó társaság, mégis számon kéri máson, miért nem keresi a társaságát? Állj bosszút magadon, mert Te ártasz magadnak.
2016. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján a hiba benned van, nem pedig az ismerőseidben. Én se szeretnék barátnak tudni egy ilyen személyt. Próbálj változtatni magadon pozitív irányba.
2016. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"előtte kiküldök egy e-mailt az összes mocsoknak hogy érezzék hogy vér tapad a kezükhöz!"


Azt te csak hiszed, hogy ezt majd ők átérzik :D Magaddal szúrsz ki, nem velük. Nehogy azt hidd már, hogy ez másokban majd úgy jön le, hogy meghalsz, és majd mindenki megvilágosodik, hogy milyen szemét volt veled, és majd földhöz verdesi mindenki magát és hamut szóra a fejére. Nehogy azt hidd már, hogy megáll az élet. Egyáltalán nem. Csak annyi lesz, hogy megtudják a hírt, talán szomorkodnak egy percig, egy szombat este talán feljön egyszer a neved, és mindenki mondja majd, hogy ő mindent megtett érted, de hiába, senkinek nem a hibája a dolog. És ennyi. Röhögnek tovább a sztorijaikon, megbeszélik az aktuális nőiket, téged meg elfelejtenek. Ha olyan hülye vagy, hogy ezért képes vagy eldogni az életedet, és örökre egy sírgödörben rohadni, miközben előtted lenne az élet, akkor hajrá.


Amúgy se másokat hibáztasd, hanem nézz magadba. Olvasd el, amit írtál, de úgy, mintha nem te írtad volna, hanem valaki más. Most őszintén, szerinted bárkinek lenne kedve egy ilyen emberrel barátkozni, mint aki ezt a kérdést kiírta? Ugye, hogy nem? Te sem barátkoznál ilyennel. Akkor mit vársz másoktól? Miért másokat hibáztatsz? Mi értelme másokban keresni a hibát, mikor az magadban van? Szedd össze magad.

2016. febr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"vér tapad a kezükhöz!"

Lehet néhány érezni fogja, de valóságban csak miattad van.

Boldogság belülről fakad.

Sose voltak barátaid.

Szerezz BARÁTOKAT.

Bosszú elégé logikátlan. Karma majd megtanítja őket amire kell.

Minden ember más. Minden ember személyiségéhez más személyiségű emberek passzolnak.

Legyél nyitott, keres csoportokat, helyeket ahol hozzád passzolókat tudsz megismerni és menny oda beszélgetni.

Ha akarsz valamit, tegyél érte.

Hozzáállásodon kéne változtass. 1 rész emberi kapcsolatok csak 1 része életbeli tapasztalásnak, másodrészt ha negatívokat érzel, bőven van hova fejlődni, amihez csak hozzáállásban kell.

Írj rám ha kell segítség.

2016. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!