Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen kínos szituációt...

Milyen kínos szituációt tudtok elképzelni egyetemi vizsgán?

Figyelt kérdés
Pl. annyira gyorsan, hevesen akarsz mondani valamit, hogy véletlenül arcon köpöd az oktatót. Ilyesmire gondolok.

2017. szept. 17. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Hát pl ha véletlenül hangosan szellentesz egyet.
2017. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Annyira izgulni, hogy rádjön a hasmenés.
2017. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
anyának/apának szólítod.
2017. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Bevizelsz az izgalomtól.
2017. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Rávered az oktató csajra..ott elég kínos lenne,de tőlem kapnál egy respectet
2017. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Elkezdesz izzadni mint a ló, a műszálas ruha miatt irtózatosan viszketsz mindenhol, majd rájössz hogy nem cipzároztad be a slicced és kilóg a péniszed rajta egy kakis óvszerrel.
2017. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó XDDDDDDD
2017. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
91%

Alattam egyszer szétesett a szék.

Évek elteltével tanárként szintén szétesett alattam egy szék. 45 kiló vagyok. wtf

2017. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Pörgettem a tollat gondolkodás közben, 2x elejtettem és utána másztam (nem volt másik) a tanár előtt. Felálltam és lefejeltem a felettem lévő polcot. Leültem és elejtettem a kis kártyát, amin a tétel száma volt, lehajolva lefejeltem lendületből a tanárt. Végül kifelé menet megbotottam a küszöbben. De: ötöst kaptam.
2017. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Legkínosabb szituáció mikor gőzöm nincs arról amit a vizsgáztató kérdez.


Rendszeresen jártam már így, főleg olyan eseteknél, mikor pofára megy a dolog és láthatóan én voltam a kiszemelt akit meg kell buktatni.


Egyik legrosszabb hogy ott ülsz, kínlódsz, nyögdécselsz valamit, de már az első pár kérdéstől tudod hogy esélytelen vagy. Legszívesebben ráborítanád a tanárra az asztalt és elküldenéd a k..va édes anyjába, de nem teheted mert legközelebb is jönnöd kell.


Például mikor középkori tananyagból kell vizsgázni, erre az oktató megkérdez egy 1900-as évekbeli épületet hogy azt ki tervezte. És ennyit ad segítségül: "Annyit segítek, egyetemen is oktatott, itt volt az irodája 2-vel arrébb..." Hát na kösz...


De legkínosabbak a prezentációk. Egyszerűen nem tudok prezentálni. Hebegek, habogok, hülyeségeket beszélek, nem tudom elmondani a lényeget. Közben figyel 5 oktató és 20 másik csoporttársam. Majd elkezdenek porig alázni, egymásra licitálva hogy mekkora f...szság az egész amit csináltam és annyira megaláznak hogy szinte a többiek is szégyellik magukat mellettem.

2017. szept. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!