Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, harmadik randin csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, harmadik randin csók normális? Milyen szituációt tudtok elképzelni legidálisabbnak? 21/F

Figyelt kérdés
Kétszer randiztam egy lánnyal, nagyon szimpatikus és nagyon vonzónak találom. Én is tetszem neki elvileg. Neki nem nagyon volt idáig barátja, nekem volt már hosszabb ideig barátnőm. Én emiatt kissé gyorsabban haladnék legszívesebben de nem tudom hogy ő is. Eddig csak puszival köszöntünk azt is én kezdeményeztem. Rajta nem látszik hogy bármit is kezdeményezne vagy szeretne kezdeményezni.

2015. júl. 1. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik randin már simán lehet csók. Mondjuk én eleve úgy vagyok vele, hogyha úgy alakul, akkor akár az elsőn is, de értem, hogy ő még tapasztalatlan, így jobb lassabban haladni. Mielőtt csókra kerül a sor, érj sokat hozzá, mintha csak véletlenül is, ha pozitívan reagál akkor valószínűleg nyert ügyed van. Csók előtt pedig adj neki időt, ne hajolj csak úgy oda random, nézz mélyen a szemébe, nézd az ajkait, majd megint a szemét. Még ha semmi tapasztalata sincs, akkor is venni fogja a lapot. Utána lassan közeledhetsz felé. Sok sikert! :)
2015. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán!

Fogd meg a kezét és sétálj így vele (bár ez egyes nőknél még nem jelent semmi!), finoman simogasd meg az arcát, ha erre közeledést mutat, akkor nem valószínű, hogy el fog lökni.

Amúgy meg volt nekem olyan is, hogy kb. fél óra beszélgetés a vonaton egy idegen csajjal, egyre érezhetőbben volt valami a levegőben, a csaj is kérdezgetett. Búcsúzáskor picit "félrecsúszott" az a puszi (nem teljesen véletlenül). Meglepetésében lelökte a szemüvegemet, aztán nem kellett semmit se magyarázni, újra megcsókoltam, de akkor már láttam rajta, hogy akarja.

Egy másik hasonló első csókos történetemnél a hölgy igen csak igyekezett tartani magát, többször amikor próbáltam odahajolni, elhúzódott, de közben meg nem viselkedett elutasítóan, továbbra is érezni lehetett rajta, hogy bír engem és akar is tőlem valamit. Hát kellett neki egy kis idő. Aztán még aznap kaptam tőle egy olyan csókot, hogy azt se tudtam hirtelen, hogy fiú vagyok-e vagy lány. Állítólag akkor már ő se tudta.

Szerintem ha érzed a vonzódását, akkor ne is agyalj semmilyen praktikán, technikán, közeledési módon, csak hagyd megtörténni, ahogy jön!

2015. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!