Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti is utáljátok azt amikor...

Ti is utáljátok azt amikor valaki aki semmit nem tanult a dolgozatra és titeket kérdez, az jobb jegyet kap mint ti?

Figyelt kérdés

Én nagyon tudom utálni.

Én alapvetően jó tanuló vagyok és jól is viselkedem.

De nagyon sokszor van az, hogy egy link idióta megkér, hogy had üljön mellém dolgozatnál aztán egész végig zavar, hogy segítsél már meg ne legyél köcsög stb.

Ilyen tipikus alja trógerek akik csak melegedni járnak az iskolába.


Aztán kikapjuk őket, neki 4-es, nekem 3-as vagy neki 3-as, nekem 2-es stb.


A tanár meg még le is csesz, pedig látja, hogy azok az idióták mennyit zaklatnak.


Bocsánat az indulatomért, de nagyon tud idegesíteni.


Veletek is volt már ilyen?



2017. szept. 21. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
A következő segítségnél mondd neki jó hangosan, hogy nem, nem segítesz neki és hogy oldja meg a problémáját.
2017. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Cool story bro. Ha olyan jó vagy miért nem írsz ötöst? Simán azt kellene. Így legalább van kifogás rá
2017. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Régebben előfordult párszor. Van előnye annak, hogy szinte láthatatlan vagyok az osztályban, mert így legalább nem engem nyaggat mindenki. Én bele is őrülnék, az biztos.
2017. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát picit tényleg fura, hogy elvileg te vagy a jó tanuló...

Amúgy meg egyszer szólj hangosabban rá, hogy kuss, vagy hagyj békén, a lényeg, hogy a tanár is meghhalja és odafigyeljen... szerintem ez elég erős figyelmeztetés volna rá, hogy többet ne kérdezgessen.

2017. szept. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Miért engeded hogy melléd üljenek? Mond meg neki hogy nem fogsz segíteni, oldja meg.
2017. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Ez engem is nagyon zavart, főleg ha igazságtalan volt. Mondok egy példát. Nem dolgozat, hanem prezentáció. Óra előtt 2 órával kérdezi a társam, hogy basszus, melyik könyvből kellett volna felkészülni, meg sem csinálta addig. Én segítek neki.


Erre neki 5-ös, mert beszédesebb, nagydumásabb. Én meg azért kapok 4est, mert 1) nem tartom egész végig a közönséggel a szemkontaktust, 2) a terem 30éves régi k...ott gagyi projektora kimosta a színeket, és hátulról nehéz a szöveget rajta elolvasni... mert színes alapon színes betű volt, nem fehéren fekete. A monitoromon nagyon kellemes és olvasható volt, és az volt az első prezentáció, amit el kellett készítenünk az adott helyen, és senki nem tanított minket arról, hogy mire ügyeljünk... akkor meg az ember nem gondol bele, hogy az alapján születik meg a döntés, hogy az épp szétesőben levő projektor tejzöldnek mutatja a smaragdzöldet.

Plusz azért mindenki látta, hogy az enyém tematikailag sokkal jobb volt, összetettebb, és a prezentációba is több energia volt feccölve láthatóan.


Mondjuk dogáknál ilyen nem nagyon volt, mert még segítséggel is rosszabbra írták meg, mint én. Ami mondjuk zavart, hogy még ők voltak felháborodva, amikor az egyik delikvens 20. kérdésére odamondtam neki, hogy basszus, most már a saját dogámmal szeretnék foglalkozni, mert nem lesz rá időm.

2017. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!