Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi jobb egy angol tanfolyam...

Mi jobb egy angol tanfolyam vagy külön angol tanár?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert nekünk szar angol tanárunk van igazábol nem is angol hanem földrajz biosz tanár csak speckoja vagy hogy mondják az angol 1- 6 volt utána kaptuk egy rendes jó tanárt de ő csak 1 hónapig volt utána elment szűlni is újra a régi lett két osztály van a és b minket utál a b seket szereti hiába abból az osztályból idegesítik fel mi mindig 1 est kapunk ők nem hiába nem tudják az anyagot vagy nincs háziuk mi meg ha nincs vagy kihagyunk egy szót veszőt akkor egyes és tudom szünet van de jövőre is ő lesz hiába szólunk az ofő nek de ő leszar minket inkább azzal foglalkozik minêl k@rvásabban nézzen ki köszönöm a válaszokat
2017. júl. 1. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez semélyfüggő is. Én jobban szeretem a tanfolyamot, mert ott a többi tanuló is segít egymásnak. Sokszor olyanokat is kérdeznek ami nekem eszembe sem jut ezért tőllük is tanulok. Viszont a magántanárral meg a saját tempódban tudsz haladni.
2017. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok kösz igen ebben igazad van hogy sajátt tempó ellene pedig ha valamit nem értek meg csak nagyon nehezen akkor nekem kicsit kínos de lehet hogy a tamfolyam lesz csak azon jól kell figyelni
2017. júl. 1. 17:47
 3/7 A kérdező kommentje:
#1szerinted megéri a 0. Ik
2017. júl. 1. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A mi?
2017. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az olyan hogy első éven angolt magyart tanulsz
2017. júl. 1. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rossz a helyesírásod: "szűlni", "ofő nek", stb. Azon is kellene csiszolni, lehet,jobban menne az angol. Tudod, k.kiból nehéz süteményt sütni.
2017. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 köszi a fölösleges választ
2017. júl. 11. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!