Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valamit tudok tenni hogy ne...

Valamit tudok tenni hogy ne legyek szomorú?

Figyelt kérdés

Egy régi tanárommal jóban vagyok és szoktunk beszélgetni közösségi oldalon.Sok munkája van ezért nincs sok ideje.Nyári szünetben sokat beszéltünk, de most hogy suli van így sokkal kevesebbet tudok vele beszélni...

Viszont ha mondjuk egy héten egyszer nem írok neki akkor furán érzem magam és érzem hogy hiányzik a vele való beszélgetés.

Tegnap írtam egy olyan dolgot neki amire nem lehet mit írni, így is csakm ma reggel látta mert úgy volt ideje de rossz hogy csak elolvasta és még egy emojival sem reagál rá...

A vele valö beszélgetés ad nekem az életben erőt mert eddig is sokmindenben segített.

Lehet hogy ezek furán hangzanak de így van.

Máskor csak tudomásul veszem hogy nem ír vissza mert nincs ideje vagy éppen nem tud mit írni, most azonban nagy szükségem lett volna rá hogy legalább egy nevetős emojival reagáljom vagy bármi mert én már attól jobban érzem magam.

Most meg emiatt vagyok szomorú mert már rég beszéltünk amikor vissza is írt...

Szóval szeretnék kérni tanácsot hogy ilyen esetben mit lehetne tenni hogy ne szomorkodjak.



2017. szept. 23. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert nem a szuleiddel beszelsz?
2017. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert a volt tanárommal sokkal jobban eltudok beszélgetni bármiről és ha szüleimmel kéne sok dologról beszélnem hát nem tudnék mert nagyon szégyenlős vagyok...

De nyílván a szüleimmel is szoktam beszélgetni csak másmilyen dolgokról.

2017. szept. 23. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Azert azt vedd figyelembe hogy ha a szexualis eleteddel traktalod a volt tanarodat azzal eleg kenyelmetlen helyzetbe hozod. Ha 18 ev alatti vagy akkor foleg.
2017. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miért beszélném meg vele a szexuális dolgokat?

Engem ez a téma még nem érdekel pedig 16 vagyok.

2017. szept. 23. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!