Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem szeretem az osztályom!...

Nem szeretem az osztályom! Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval most lettem 9.-kes. Emlékszem nagyon el akartam jönni az általánosból és gimibe menni de mostmár megbántam.:( Tudom még csak szeptember van de már most azon agyalok hogy hogyan fogom kibírni ezt a 4 évet.. És itt nem a suliról van szó, mert szerintem egész jó gimi, tanárok sem vészesek. De úgy érzem az osztályom miatt már koncentrálni sem tudok. Két lánnyal az osztályból egy osztályba jártam általánosba is, egyik közülük egyik legjobb barátnőm másikkal is nagyon jóban voltam. Most úgy érzem mintha nem akarnának már velem lenni hanem mindenki fut a népszerűek után. Az osztályban is megvan ki a népszerű és mindenki vele akar lenni.:/ Másokkal is megpróbáltam barátkozni/jóban lenni, de mintha esélyt sem adnának. Persze van kivel lennem szünetekben de valahogy úgy érzem hogy én nem vagyok abba a társaságba való.:( Szerintetek mit csináljak? Annyira hiányzik az általános és a régi osztályom!:((

2017. szept. 23. 23:48
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem reg kezdodott a suli.

Szerintem varj egy honapot meg legalabb addigra biztosan kialakul valami, ha nem es akkor is meg ugy fogod erezni, hogy nem odavalo vagy, vagy nem erzed magad jol abban a kozossegben,akkor szerintem probalj masik sulit a kozeledbe es abban a szakmaban keresni amit most tanulsz.

Addig is probalj baratkozni, hidd el kell egy kis ido hogy osszeszokjon az osztaly.:)

Ha a legjobb baratnod az altalanosbol most is oszt.tarsad es ugy erzed kevesbe foglalkozik veled, mint alt.-ba akkor sztem probalj vele beszelni, hogy mi valtozott koztetek

:)

Kifog alakulni az, ne felj:)

2017. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyira valtoznak a baratsagok... nalunk 10.-re alakult ki a “rendes” osztalykep. Pl. Az a lany, aki az egyik sracot folyton nyomorekozta 10. ev elejen osszejott vele😂

Szoval ne felj, ez meg csak az elso honap, sokaaat fog valtozni

2017. szept. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy nem rosszabb; egyébként van kivel lenned, szal akivel kölcsönösen szimpatizáltok egymással talán valamilyen szinten. Ne aggódj , valakinek sokkal rosszabb. Valakinek pl napi rendszerességgel konfliktusai vannak. Szerintem te jó helyen leszel ott.
2017. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat és a tanácsokat, igazatok van és sokat segítetek ezzel!
2017. szept. 24. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!