Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy csaj aki pikkel rám,...

Van egy csaj aki pikkel rám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon izgat, de azért leírom ide, inkább furcsa. Az idei tanévet másik suliban kezdtem, az osztályból sok embert ismertem, teljesen jól kijövök velük, jól is érzem magam, nem úgy, mint az előző sulimban. Viszont van egy csaj, aki mögöttem ül, csak párszor beszéltünk, akkor sem szóltam be neki, vagy ilyesmi, de ha mondjuk tesin egy csapatba kerülünk, és hibázik valamit, és én vagyok a közelben, akkor rám fogja, és lecsesz, de például volt olyan is, mikor mentem be a helyemre, és a függöny eltakarta a nyitott ablakot, és nekimentem, erre egy jó nagyot röhögött. Egy magán beszélgetéssel ki lehetne húzni a méregfogát? 17/F
2017. szept. 25. 17:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem teccel neki
2017. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A: Fejeld le.

B: Csókold meg.

2017. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A csajnak kemény önbizalomhiánya van.

Röhögd ki amikor hibázik, hibáztasd őt, emeld ki a hibáit. Ennyi bőven elég lesz ahhoz hogy megőrüljön.


"Egy magán beszélgetéssel ki lehetne húzni a méregfogát?"

Komolyan beszélgetni akarsz egy majommal, aki értelmetlen dolgokat csinál mert akkora gyökér? Szerinted felfogja egyáltalán ha mondasz neki bármit is? Hajrá..

2017. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki viselkedik így azzal, aki tetszik neki? :D
2017. szept. 25. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem csak kötekedni akar .Lecsesz a nagy semmiért sztem csak simàn pikkel ràd .
2017. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!